x
Zapomenuté heslo
Předplatné

Alpská chata, kde za týden necháte přes 10 milionů korun

02.01.2015 / Tomáš Durčák
Chata Mont Blanc, která se nachází v malé francouzské obci Megève, je právem považována minimálně za nejluxusnější ubytování francouzských Alp. Je však dost dobře možné, že by snesla srovnání i s tím nejlepším, co mohou nabídnout Alpy jako celek. Za týdenní ubytování pro 12 dospělých a 4 děti zaplatíte v přepočtu asi 10,6 milionu korun.

Kromě famózního výhledu budete samozřejmě platit za luxus, kterým vás toto horské sídlo obklopí doslova na každém kroku. Komplex tvoří jedna hlavní chata, kde jsou čtyři ložnice pro dva a navíc ještě chatu pro hosty s dalšími dvěma ložnicemi. V ní je rovněž k dispozici ubytování až pro čtyři děti.

Kompletní privátní wellness a luxus kam oko dohlédne

Součástí domu je i přímo před ním ležící vyhřívaný bazén, ve kterém si jednak pohodlně zaplavete a zároveň můžete obdivovat stejně dechberoucí výhled, jaký se vám naskytne ze všudypřítomných velkých oken v interiéru. Kromě toho se uvnitř nachází soukromé lázně, které obsahují další, tentokrát vnitřní, bazén s masážními trysky.

Ten je doplněn saunou a prostorem pro tradiční tureckou lázeň hammam, která je známá tím, že dokáže výborně prohřát celé tělo. V chatě naleznete i masážní místnosti a na požádání si můžete objednat libovolnou proceduru, nebo se třeba nechat ostříhat od profesionální stylistky.

Povědomí o interiérovém vybavení si můžete každý udělat sám z níže přiložených fotografií. Zmíním zde pouze vybavení hlavní ložnice. Kromě prostorné postele zde najdete plasmovou TV, speciální podstavec pro iPod, sejf, mini bar, krb, šatník, koupelnu a přístup na terasu.

A mimochodem, pokud by se vám nechtělo do tohoto alpského ráje přepychu cestovat autem, před chatou je prostor, na kterém lze přistát helikoptérou.

chalet-mont-blanc-1

chalet-mont-blanc-17

chalet-mont-blanc-13

chalet-mont-blanc-23

chalet-mont-blanc-22

Po zhlédnutí interiéru se jen obávám toho, že než si jej do sytosti užijete, bude týden pryč a na zdejší úžasné sjezdovky si v opojení soukromým wellness ani nevzpomenete.

Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

Peníze v chmelovém moku aneb Jak se stát pivovarníkem (1.)

Minipivovar jako podnikatelská příležitost

Článek

Elektromobil ve většině domácností? Tak za dvacet let, říká šéf skupiny EFG

O udržitelných zdrojích energie

Článek

Hon na zákazníka: Najdi svou cílovku a dej jí správnou cenu

Cena, cílovka a volba

Článek

V srdci Evropy roste potenciál pro další Facebook nebo Teslu, tvrdí organizátoři největší startupové akce u nás

Šance pro Česko

Článek
Chcete odemknout všechny články? Pořiďte si předplatné
+ výběr knihy v hodnotě 890 Kč jako dárek
Koupit předplatné

Proč je Alza boží firma?

Eshopista se blíží

Článek

Trápí vás nedostatek zaměstnanců? Víme, jak na nábor v zahraničí

Online HR není vždy řešením

Článek
Další články z rubriky Podnikání