MontyRich březen 2018 je tu a s ním i úspěšné ženy!

Vstupte do světa těch, které odmítly stereotyp

Březnové vydání tištěného magazínu MontyRich nabídne exkluzivní rozhovory, návody na rozvoj firmy i osobní rozvoj. Rozesíláme ho už 15.3.

Poprvé ve více než tříleté historii tištěného magazínu MontyRich se naše redakce zaměřila na svět úspěšných žen. A bylo to velmi zajímavé povídaní! A stejně tak focení samozřejmě :-)

Na co se tedy v tomto vydání můžete těšit?

Cover – L.B. a M.H.

Lucie Brešová šéfuje Kiwi.com, Marie Havlíčková vede Slevomat.cz. A mají toho opravdu hodně společného. Obě v mladém věku převzaly vedení nadějného startupu a během pár let z něj udělaly miliardový kolos. Jak přemýšlí o byznysu a jaký mají recept na vedení týmu? Vše se dočtete v rozhovorech.

Úspěšné ženy

Nezapomněli jsme samozřejmě ani na další úspěšné ženy mimo startupovou scénu. Ve svých profilech se s vámi podělí o své tipy na vedení firmy i lidí.

Vytváření efektivních týmů

Bez týmu nemáte v byznysu šanci, s tím s námi jistě budete souhlasit. Jak ale vytvořit takový kvalitní a efektivní tým? A jak ho vést podobně jako trenér vede svůj tým na cestě za titulem? Je to trochu věda, ale dá se naučit. Článek Patrika Kudláčka nepochybně využijete ihned po jeho dočtení.

Investování do umění

Dost bylo kryptoměn, akcií, zlata a dalších tradičních investičních instrumentů, Umění si získává na oblibě a čím dál více bonitních osobností své finanční prostředky ukládá do „obrázků na zeď“. Ale jako každá jiná investice, i umění chce více než jen štěstí. Jak tedy najít nového Picassa nebo Kupku?

Knihy, knihy a zase knihy…

Osobní rozvoj se bez čtení neobejde. I když…efektivní náhradou mohou být audioknihy, jak se dočtete v jednom z rozhovorů. Kromě toho vás čeká téma mediální manipulace a samozřejmě tradiční typy na knihy, které byste si měli přečíst, než vyjde další tištěné vydání MontyRich.

A to není všechno…

Dnes už kromě tištěného magazínu MontyRich jako předplatitelé získáváte také přístup k uzamčenému obsahu na webu MontyRich, výrazné slevy na všechny eventy a konference MontyRich a jako bonus slevu 25 % na knihy z vybraných nakladatelství. A to není všechno, v nejbližších dnech získají předplatitelé další zajímavé dárky a benefity.

Pokud ještě nejste členy klubu předplatitelů MontyRich, napravit to můžete zde.

Podobné články

Rozhovor s Janem Jeníčkem – předsedou představenstva Raiffeisen stavební spořitelny
Podnikání

Rozhovor s Janem Jeníčkem – předsedou představenstva Raiffeisen stavební spořitelny

Redakce magazínu MontyRich - 23.10.2018

Ve čtvrtém díle našeho seriálu jsme vyzpovídali Jana Jeníčka mimo jiné i prezidenta Evropského sdružení stavebních spořitelen. A jak říká on sám:…

Disciplína - Jak udělat z nepřítele přítele?
Podnikání

Disciplína - Jak udělat z nepřítele přítele?

Redakce magazínu MontyRich - 23.10.2018

Chcete se svým životem něco dělat, a tak jste se rozhodli zkusit podnikání, sportovat, nebo cokoliv jiného. Přesně víte, jak cesta k úspěchu vypadá.…

Obchodní vizitky: Jejich pozitiva i negativa
Podnikání

Obchodní vizitky: Jejich pozitiva i negativa

Redakce magazínu MontyRich - 22.10.2018

I v dnešním digitálním věku je příjemné setkat se s papírovou obchodní vizitkou. Jde o užitečného pomocníka, který pomůže navázat vztahy se zákazníky.

The Property Brothers: dvojčata, co si vydělané miliony dělí napůl
Podnikání

The Property Brothers: dvojčata, co si vydělané miliony dělí napůl

Redakce magazínu MontyRich - 12.10.2018

Pokud byste se ve svém okolí zeptali některého ze sedmiletých dětí, co je momentálně jejich největší zábavou, asi by vám řekly, že si hrají s…

7 fatálních chyb, které mohou likvidovat váš byznys
Podnikání

7 fatálních chyb, které mohou likvidovat váš byznys

Redakce magazínu MontyRich - 11.10.2018

Jedním z klíčů k dosažení velikosti ve světě podnikání je myslet jako vítěz, to ví každý úspěšný podnikatel. Vytvořit ze sebe namotivovaného jedince…

Recenze: Od nuly k jedničce
Podnikání

Recenze: Od nuly k jedničce

Milan Charvát - 11.10.2018

Teď asi zklamu všechny čtenáře lačnící po motivaci a návodu, jak se z absolutního outsidera stát hvězdou ve všem možném. Peter Thiel je úspěšný…

Newsletter

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.

Červen 2018
+ PDF magazínu MontyRich
jako dárek
Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů
Neodesíláme žádny spam