MontyRich březen 2018 je tu a s ním i úspěšné ženy!

Vstupte do světa těch, které odmítly stereotyp

Březnové vydání tištěného magazínu MontyRich nabídne exkluzivní rozhovory, návody na rozvoj firmy i osobní rozvoj. Rozesíláme ho už 15.3.

Poprvé ve více než tříleté historii tištěného magazínu MontyRich se naše redakce zaměřila na svět úspěšných žen. A bylo to velmi zajímavé povídaní! A stejně tak focení samozřejmě :-)

Na co se tedy v tomto vydání můžete těšit?

Cover – L.B. a M.H.

Lucie Brešová šéfuje Kiwi.com, Marie Havlíčková vede Slevomat.cz. A mají toho opravdu hodně společného. Obě v mladém věku převzaly vedení nadějného startupu a během pár let z něj udělaly miliardový kolos. Jak přemýšlí o byznysu a jaký mají recept na vedení týmu? Vše se dočtete v rozhovorech.

Úspěšné ženy

Nezapomněli jsme samozřejmě ani na další úspěšné ženy mimo startupovou scénu. Ve svých profilech se s vámi podělí o své tipy na vedení firmy i lidí.

Vytváření efektivních týmů

Bez týmu nemáte v byznysu šanci, s tím s námi jistě budete souhlasit. Jak ale vytvořit takový kvalitní a efektivní tým? A jak ho vést podobně jako trenér vede svůj tým na cestě za titulem? Je to trochu věda, ale dá se naučit. Článek Patrika Kudláčka nepochybně využijete ihned po jeho dočtení.

Investování do umění

Dost bylo kryptoměn, akcií, zlata a dalších tradičních investičních instrumentů, Umění si získává na oblibě a čím dál více bonitních osobností své finanční prostředky ukládá do „obrázků na zeď“. Ale jako každá jiná investice, i umění chce více než jen štěstí. Jak tedy najít nového Picassa nebo Kupku?

Knihy, knihy a zase knihy…

Osobní rozvoj se bez čtení neobejde. I když…efektivní náhradou mohou být audioknihy, jak se dočtete v jednom z rozhovorů. Kromě toho vás čeká téma mediální manipulace a samozřejmě tradiční typy na knihy, které byste si měli přečíst, než vyjde další tištěné vydání MontyRich.

A to není všechno…

Dnes už kromě tištěného magazínu MontyRich jako předplatitelé získáváte také přístup k uzamčenému obsahu na webu MontyRich, výrazné slevy na všechny eventy a konference MontyRich a jako bonus slevu 25 % na knihy z vybraných nakladatelství. A to není všechno, v nejbližších dnech získají předplatitelé další zajímavé dárky a benefity.

Pokud ještě nejste členy klubu předplatitelů MontyRich, napravit to můžete zde.

Podobné články

5 nejčastějších chyb mladých lídrů, kterým se musíte vyhnout
Podnikání

5 nejčastějších chyb mladých lídrů, kterým se musíte vyhnout

Redakce MontyRich - 19.09.2018

Jakmile poprvé v životě získáte status CEO, dostane vaše kariéra nový rozměr. Vaše obzory a kontakty se začnou rozšiřovat, stejně jako se vaše…

Neale Donald Walsch: Bezdomovec, který prodal svůj deník za 1,5 milionu dolarů
Podnikání

Neale Donald Walsch: Bezdomovec, který prodal svůj deník za 1,5 milionu dolarů

Redakce magazínu MontyRich - 18.09.2018

Po autonehodě přišel o rodinu a o střechu nad hlavou. Ocitl se na ulici jako bezdomovec. Z největší životní beznaděje napsal knihu svých myšlenek, za…

3 podnikatelské priority, bez kterých se úspěch nikdy nedostaví
Podnikání

3 podnikatelské priority, bez kterých se úspěch nikdy nedostaví

Redakce magazínu MontyRich - 17.09.2018

Neexistuje jeden ultimátní recept na úspěch. Stejně jako neexistuje jeden ultimátní recept na zdraví. To ale neznamená, že si nemůžeme stanovit…

Rozhovor s Tomášem Kořínkem – předsedou představenstva ČMSS
Podnikání

Rozhovor s Tomášem Kořínkem – předsedou představenstva ČMSS

Redakce magazínu MontyRich - 17.09.2018

Ačkoliv státní podpora stavebního spoření již není taková jako v minulosti, zájem Čechu o tento finanční produkt stále neuvadá a jak říká Tomáš…

Efektivní učení - Jak přečíst knihu za 10 minut?
Podnikání

Efektivní učení - Jak přečíst knihu za 10 minut?

Redakce MontyRich - 17.09.2018

Ok, tohle už vážně zní jako nějaký reklamní slogan. Knihu za 10 minut? Jakoukoliv? Co když má 600 stran? I tu? Jasně, mozek má problém něco takového…

Stresové situace: Jak je zvládat?
Podnikání

Stresové situace: Jak je zvládat?

Roman Peterka - 17.09.2018

Stres. Slovo neoddělitelně spojené s moderní dobou. Konkurence přibývá, nové výzvy a úkoly se valí… není divu, že jsme neustále ve stresu.

Newsletter

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.

Červen 2018
+ PDF magazínu MontyRich
jako dárek
Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů
Neodesíláme žádny spam