x
Zapomenuté heslo
Předplatné

Přihlašte se do svého profilu, abyste si mohli MontyRich užívat naplno

Zapomenuté heslo

Ještě nemáte svůj účet? Zaregistrujte se

Zapomenuté heslo

Už tři roky vám pomáháme měnit svět. Speciální výroční MontyRich je tu!

MontyRich Leden 2018

04.01.2018 / Milan Charvát
Nedávno mi jeden známý, který už zarytě odmítá číst magazíny a má vybudované své pevné místo ve velkém korporátu, říkal, že MontyRich by četl jedině nějaký blázen. A já mu to potvrdil!

Získejte přístup k exkluzivnímu byznysovému obsahu

MontyRich předplatné

+ kniha v hodnotě 890 Kč zdarma

Proč jsem známému potvrzoval jeho teorii o tom, že magazín MontyRich čtou jenom blázni? Protože jak kdysi řekl jeden moudrý muž, pouze ti blázni, kteří si myslí, že mohou změnit svět, ho opravdu změní.

Magazín MontyRich je tu už tři roky pro všechny ty, kteří nechtějí stát na místě a svůj život jen přežívat. Chtějí aktivně podnikat, chtějí výnosně investovat a po celý život se rozvíjet. Chtějí měnit sebe, své okolí a nakonec i celý svět.

Tištěné vydání Leden 2018 je výroční. Je to oslava 3 let tištěného vydání magazínu MontyRich na českém trhu. Za tu dobu ušel MontyRich opravdu velký kus cesty. Z původně webového magazínu o luxusu se stala komplexní byznysová platforma přinášející ty nejkvalitnější články z oblasti podnikání, investování a osobního rozvoje jak na webu, tak ve své tištěné podobě.

Předplatitelé magazínu získávají 6 klasických čísel ročně a k tomu dva speciály – jeden podnikatelský a jeden investiční. K tomu mají přístup k exkluzivnímu obsahu na webu a slevy na vstupenky na konference.

Být členem klubu MontyRich prostě stojí za to.

A co tedy najdete v aktuálním vydání?

MontyRich Leden 2018

MontyRich Flashback

První coverstory s Kamilem Ouškou v novém designu doplněná o aktuální rozhovor, kam se původně energetik za poslední tři roky v byznysu dostal. Navíc fotografie a střípky toho nejzajímavějšího z top rozhovorů za celé tři roky.

Cover story – Nákup a prodej firem

Velký rozhovor s Rastislavem Veličem z Arca Capital. Jaká je jeho investiční strategie a jak zvládá řídit tak velké a různorodé portfolio firem? Kde vidí investiční příležitosti? To vše a mnoho dalšího se dočtete už brzy. V rámci cover story nechybí také redakční text k tématu fúzí a akvizic, stejně jako odborný komentář Tomáše Rašky z Natlandu o tom, jak nakupovat firmy v problémech a příběh Viktora Fischera, dnes investičního stratéga v Rockaway

Kryptoměny v roce 2018

Opravdu velký a obsáhlý článek na téma virtuálních měn. Co je čeká a (možná) nemine v tomto roce? Na co se jako investor připravit a kde hledat největší potenciál zhodnocení? Na to vše a mnohé další odpoví tento článek Honzy Železného.

Jak se stát supermanažerem?

Do nového roku lidé tradičně vstupují s předsevzetími. Avšak touha být lepším manažerem nemusí být jen předsevzetím. každý, kdo míří vysoko, chce být lepší osobností, efektivně řídit svůj čas, více motivovat lidi kolem sebe. Stát se supermanažerem je sen a tento článek Martina Müllera vám ho pomůže splnit.

A kromě toho všeho na vás čekají další články o podnikání, investování, osobním rozvoji a třeba i dobročinnosti a cestování.

Tohle si prostě musíte přečíst a pokud vám magazín ještě nechodí na pracovní stůl, můžete si zařídit své předplatné zde

Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

MontyRich Business Night #28

Tradiční MontyRich byznysové setkání

Článek

Z pana energetika majitelem internetové televize

Kamil Ouška míří do Evropy, stane se OBBOD konkurencí Netflixu?

Článek

7 chyb, které mohou odradit zákazníky vašeho e-shopu. Jak se jim vyhnout?

Vysoká návštěvnost internetového obchodu přijde vniveč, pokud se nestanou z návštěvníků klienti

Článek

Vlastní McDonald's nebo CrossCafe? Přečtěte si návod, jak začít podnikat v rámci franchisingu

1. díl seriálu

Článek
Chcete odemknout všechny články? Pořiďte si předplatné
+ výběr knihy v hodnotě 890 Kč jako dárek
Koupit předplatné

Chcete vést efektivní porady? Bezos, Jobs a Branson poradí

Pohled největších byznys mozků na to, jak vést porady efektivněji

Článek

Bonjour, Victor!

MontyRich Leden 2018

Článek
Další články z rubriky Podnikání