Už tři roky vám pomáháme měnit svět. Speciální výroční MontyRich je tu!

MontyRich Leden 2018

Nedávno mi jeden známý, který už zarytě odmítá číst magazíny a má vybudované své pevné místo ve velkém korporátu, říkal, že MontyRich by četl jedině nějaký blázen. A já mu to potvrdil!

Proč jsem známému potvrzoval jeho teorii o tom, že magazín MontyRich čtou jenom blázni? Protože jak kdysi řekl jeden moudrý muž, pouze ti blázni, kteří si myslí, že mohou změnit svět, ho opravdu změní.

Magazín MontyRich je tu už tři roky pro všechny ty, kteří nechtějí stát na místě a svůj život jen přežívat. Chtějí aktivně podnikat, chtějí výnosně investovat a po celý život se rozvíjet. Chtějí měnit sebe, své okolí a nakonec i celý svět.

Tištěné vydání Leden 2018 je výroční. Je to oslava 3 let tištěného vydání magazínu MontyRich na českém trhu. Za tu dobu ušel MontyRich opravdu velký kus cesty. Z původně webového magazínu o luxusu se stala komplexní byznysová platforma přinášející ty nejkvalitnější články z oblasti podnikání, investování a osobního rozvoje jak na webu, tak ve své tištěné podobě.

Předplatitelé magazínu získávají 6 klasických čísel ročně a k tomu dva speciály – jeden podnikatelský a jeden investiční. K tomu mají přístup k exkluzivnímu obsahu na webu a slevy na vstupenky na konference.

Být členem klubu MontyRich prostě stojí za to.

A co tedy najdete v aktuálním vydání?

MontyRich Leden 2018

MontyRich Flashback

První coverstory s Kamilem Ouškou v novém designu doplněná o aktuální rozhovor, kam se původně energetik za poslední tři roky v byznysu dostal. Navíc fotografie a střípky toho nejzajímavějšího z top rozhovorů za celé tři roky.

Cover story – Nákup a prodej firem

Velký rozhovor s Rastislavem Veličem z Arca Capital. Jaká je jeho investiční strategie a jak zvládá řídit tak velké a různorodé portfolio firem? Kde vidí investiční příležitosti? To vše a mnoho dalšího se dočtete už brzy. V rámci cover story nechybí také redakční text k tématu fúzí a akvizic, stejně jako odborný komentář Tomáše Rašky z Natlandu o tom, jak nakupovat firmy v problémech a příběh Viktora Fischera, dnes investičního stratéga v Rockaway

Kryptoměny v roce 2018

Opravdu velký a obsáhlý článek na téma virtuálních měn. Co je čeká a (možná) nemine v tomto roce? Na co se jako investor připravit a kde hledat největší potenciál zhodnocení? Na to vše a mnohé další odpoví tento článek Honzy Železného.

Jak se stát supermanažerem?

Do nového roku lidé tradičně vstupují s předsevzetími. Avšak touha být lepším manažerem nemusí být jen předsevzetím. každý, kdo míří vysoko, chce být lepší osobností, efektivně řídit svůj čas, více motivovat lidi kolem sebe. Stát se supermanažerem je sen a tento článek Martina Müllera vám ho pomůže splnit.

A kromě toho všeho na vás čekají další články o podnikání, investování, osobním rozvoji a třeba i dobročinnosti a cestování.

Tohle si prostě musíte přečíst a pokud vám magazín ještě nechodí na pracovní stůl, můžete si zařídit své předplatné zde

Podobné články

Stresové situace: Jak je zvládat?
Podnikání

Stresové situace: Jak je zvládat?

Roman Peterka - 20.07.2018

Stres. Slovo neoddělitelně spojené s moderní dobou. Konkurence přibývá, nové výzvy a úkoly se valí… není divu, že jsme neustále ve stresu.

5 skvělých otázek, kterými si během přijímacího pohovoru řeknete vysněnou práci
Podnikání

5 skvělých otázek, kterými si během přijímacího pohovoru řeknete vysněnou práci

Patrik Kudláček - 18.07.2018

Pokud jste se nevydali na dráhu podnikání nebo nedisponujete cennými kontakty na ty, kteří ano a jsou úspěšní, nejspíš se nevyhnete přijímacímu…

Jak vychovat malého podnikatele? Návod od Marka Cubana
Podnikání

Jak vychovat malého podnikatele? Návod od Marka Cubana

Milan Charvát - 13.07.2018

Mark Cuban se s majetkem kolem 4 miliard dolarů řadí mezi nejbohatší osobnosti světa. Kromě jeho milovaných Dallas Mavericks, kteří válí v…

Vytvořit miliardovou firmu bez jediného šálku kávy? Sara Blakely to dokázala
Podnikání

Vytvořit miliardovou firmu bez jediného šálku kávy? Sara Blakely to dokázala

Milan Charvát - 12.07.2018

Sara Blakely, sedmačtyřicetiletá zakladatelka módní firmy Spanx je velmi dobře známá nejen všem ženám, které se s i nadbytečnými kily chtějí cítit…

Splnit si sen a otevřít hospodu. Základní tipy, jak na to
Podnikání, Prémium

Splnit si sen a otevřít hospodu. Základní tipy, jak na to

Roman Peterka - 12.07.2018

Hospoda, kavárna nebo bistro. Nebo třeba hit posledních let – minipivovar. Lákalo vás vždycky mít vlastní podnik tohoto typu? Dobře si to rozmyslete.…

Tyto 3 marketingové chyby mohou potopit váš byznys. Jak se jim vyhnout?
Podnikání

Tyto 3 marketingové chyby mohou potopit váš byznys. Jak se jim vyhnout?

Milan Charvát - 12.07.2018

Čtení tohoto článku vám nezabere více než tři minuty. Ale může vám zachránit tisíce. Možná miliony. A třeba i celou firmu.

Newsletter

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.

Červen 2018
+ PDF magazínu MontyRich
jako dárek
Dávám souhlas se zpracováním mé adresy (ochranou osobních údajů)
Neodesíláme žádny spam