Nejlepší podnikatelská konference roku už za pár dní v Praze!

MontyRich: Building Better Business

Inspirace, ale i praktické zkušenosti, které můžete okamžitě využít. Nejen to nabídne první podnikatelská konference pod hlavičkou MontyRich. Co se dozvíte a na koho se můžete těšit už 14.11. v kině Dlabačov?

Konferencí je dnes celá řada. Jen málokterá z nich však láká na více jak 10 špičkových řečníků, kteří jsou hvězdami svých oborů. MontyRich Building Better Business dostane pod jednu střechu hned 18 hvězd!

Na koho se můžete těšit?

Jan Mühlfeit

Bývalý šéf evropského Microsoftu je jedním z mála Čechů, kteří se mohli učit od samotného Billa Gatese. Špičkový manažer Jan Mühlfeit vám v roli řečníka vysvětlí, jak se dostat do takzvaného stavu „flow“ – tedy tam, kde podáváme ty nejlepší výkony. Nevyhne se ani tématu skládání hvězdných týmů, což je zejména pro mnohé začínající firmy kamenem úrazu.

Pavol Krúpa

Nekompromisní finančník a otec skupiny Arca Capital. Pavol Krúpa je aktivistickým investorem a žralokem, který dokáže poznat příležitost v pravý čas. I díky tomu dokázal z drobné firmy vybudovat hráče evropského formátu.

Stanislav Gálik

Stanislav Gálik byl typickým panelákovým dítětem. Vždy ho ale přitahoval svět podnikání, a tak se rozhodl, že založí módní značku pro horních 10 tisíc… a s téměř nulovými náklady! Přijďte si poslechnout, jak z NIČEHO vytvořit NĚCO.

Venture kapitál podle místních es

Trio ve složení Viktor Fischer, Ondřej Bartoš a Michael Broda se v rámci panelové diskuze zaměří na to, jak poznat startupový potenciál, čím oslnit investory a jak s nimi kormidlovat začínající podnikatelskou loď.

Jak podnikat na internetu?

Ondřej Fryc založil MALL, Josef Matějka CZC a Martin Rozhoň síť obchodů Vivantis (například hodinky.cz nebo parfemy.cz). Lepší mentory pro to, jak uspět na poli e-commerce, si snad nelze ani představit.

A další…

Vystoupí také Filip Dřímalka – expert na digitální inovace a business development. Nebude chybět ani Dana Bérová, která rozebere zásadní kroky pro podnikatelský rozjezd.

Další řečníci budou doplněni během nejbližších dní.

Chcete úspěšně vstoupit do světa podnikání? Zajímá vás, jak uvažují ti nejlepší? Neplaťte drahé patnáctiminutové konzultace, přijďte raději na konferenci Building Better Business!

Zbývají poslední vstupenky, proto s jejich objednávkou neváhejte!

Podobné články

Stresové situace: Jak je zvládat?
Podnikání

Stresové situace: Jak je zvládat?

Roman Peterka - 20.07.2018

Stres. Slovo neoddělitelně spojené s moderní dobou. Konkurence přibývá, nové výzvy a úkoly se valí… není divu, že jsme neustále ve stresu.

5 skvělých otázek, kterými si během přijímacího pohovoru řeknete vysněnou práci
Podnikání

5 skvělých otázek, kterými si během přijímacího pohovoru řeknete vysněnou práci

Patrik Kudláček - 18.07.2018

Pokud jste se nevydali na dráhu podnikání nebo nedisponujete cennými kontakty na ty, kteří ano a jsou úspěšní, nejspíš se nevyhnete přijímacímu…

Jak vychovat malého podnikatele? Návod od Marka Cubana
Podnikání

Jak vychovat malého podnikatele? Návod od Marka Cubana

Milan Charvát - 13.07.2018

Mark Cuban se s majetkem kolem 4 miliard dolarů řadí mezi nejbohatší osobnosti světa. Kromě jeho milovaných Dallas Mavericks, kteří válí v…

Vytvořit miliardovou firmu bez jediného šálku kávy? Sara Blakely to dokázala
Podnikání

Vytvořit miliardovou firmu bez jediného šálku kávy? Sara Blakely to dokázala

Milan Charvát - 12.07.2018

Sara Blakely, sedmačtyřicetiletá zakladatelka módní firmy Spanx je velmi dobře známá nejen všem ženám, které se s i nadbytečnými kily chtějí cítit…

Splnit si sen a otevřít hospodu. Základní tipy, jak na to
Podnikání, Prémium

Splnit si sen a otevřít hospodu. Základní tipy, jak na to

Roman Peterka - 12.07.2018

Hospoda, kavárna nebo bistro. Nebo třeba hit posledních let – minipivovar. Lákalo vás vždycky mít vlastní podnik tohoto typu? Dobře si to rozmyslete.…

Tyto 3 marketingové chyby mohou potopit váš byznys. Jak se jim vyhnout?
Podnikání

Tyto 3 marketingové chyby mohou potopit váš byznys. Jak se jim vyhnout?

Milan Charvát - 12.07.2018

Čtení tohoto článku vám nezabere více než tři minuty. Ale může vám zachránit tisíce. Možná miliony. A třeba i celou firmu.

Newsletter

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.

Červen 2018
+ PDF magazínu MontyRich
jako dárek
Dávám souhlas se zpracováním mé adresy (ochranou osobních údajů)
Neodesíláme žádny spam