x
Zapomenuté heslo
Předplatné

Přihlašte se do svého profilu, abyste si mohli MontyRich užívat naplno

Zapomenuté heslo

Ještě nemáte svůj účet? Zaregistrujte se

Zapomenuté heslo

Chcete investovat a žít v ráji? Odpovědí je Chorvatsko!

Skrytý potenciál Jadranu

26.09.2016 / Zuzana Černá
Přemýšlíte o možnosti bydlení u moře, nebo chcete investovat do nemovitostí v přímořských oblastech? Zkuste zemi s křišťálovým mořem – Chorvatsko.

Již od roku 2009 se nemusí občané EU zaobírat otázkou, zda je možné nemovitost v Chorvatsku vlastnit. To je dle aktuální legislativy možné jak právnickou, tak fyzickou osobou. Pro jakýkoliv právní úkon – jakým je například právě koupě nemovitosti – pak musí mít subjekt přiděleno osobní indetifikační číslo, tzv. OIB. Vše se potom řídí místními zákony a daňovým systémem v Chorvatsku. Podle toho se například nehradí každoroční daň z nemovitosti, neodmyslitelnou součástí koupě je ale daň z převodu. Ta činí jednorázově 5 % z kupní ceny a hradí ji kupující.

Podívejte se na ty nejlepší apartmány, které jsou zde v současné době nabízeny. 

Pješčana Uvala


V bezkonkurenční lokalitě klidné zátoky Pješčana Uvala se nabízí příležitost investice do luxusního mezonetového penthouse apartmánu, a to v nejlukrativnější oblasti na poloostrově Istrie. Výstavba bude započata během podzimních měsíců roku 2016 a dokončena v roce 2017. Stavba se nachází v blízkosti přístavu, centra města i nádherné pláže. Samotný apartmán se pak rozléhá přes dvě patra a má nejlepší umístění v rámci budovy. Terasy jsou vysunuté těsně nad moře s nádherným výhledem do okolí. Apartmán má v nižším patře terasu s výhledem na moře a balkón. Dále potom prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnici. Součástí tohoto patra jsou také dvě koupelny. Nejvyšší patro se střešní terasou nabízí dvě ložnice a dvě koupelny.

Veškeré materiály ke stavbě jsou v nejvyšší dostupné kvalitě, před samotnou stavbou má zájemce také možnost si se staviteli domluvit individuální úpravy vnitřního řešení spolu s možností rozdělit tento apartmán na dvě samostatné jednotky.
 

Medulin


Další možností je nádherný mezonetový apartmán v centru města Medulin. Vstup do apartmánu je umístěný ve druhém patře samostatně stojící budovy v blízkosti krásné pláže i centra města s přístavem. V nižším patře apartmánu se nachází ložnice s koupelnou, ve vyšším patře jsou dvě útulné ložnice a samostatná koupelna. V tomto patře je také krásný podkrovní obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Odtud je pak přímý vstup na menší terasu s posezením a výhledem na moře, ze které vedou schody na překrásnou střešní terasu. Ta nabízí výhled od přístavu s kavárnami a restauracemi až po nádherné písečné a oblázkové pláže lemované borovicovými háji. Apartmán byl vybaven dle návrhu bytové designerky. Zařízení je krásné, svěží a moderní. Všechny ložnice jsou vždy vybaveny manželskou postelí s nočními stolky a šatní skříní. V obývacím pokoji je potom pohodlný gauč a kuchyňský kout na míru spolu s účelným jídelním stolem.

Koupi těchto nemovitostí, stejně jako veškerý právní servis a také individuální vnitřní vybavení podle vašich vlastních přání pak můžete řešit přes realitní servis ANBA REAL

Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

Co se stane, když konečně přejdete od slov k činům?

Aneb příklad podnikatelky, která prodává cookies těsto ve svém newyorském obchodě.

Článek

Dobré myšlenky se rodí z relaxace, nikoli z tvrdé práce, tvrdí miliardář Ray Dalio

Cenné rady úspěšného investora

Článek

Knihy, díky kterým budete chytřejší aneb co doporučuje Bill Gates ke čtení

Nejbohatší muž planety se rád dělí o inspiraci

Článek

Jak si získat respekt svých zaměstnanců v šesti jednoduchých krocích

Jít příkladem a na nic si nehrát

Článek
Chcete odemknout všechny články? Pořiďte si předplatné
+ výběr knihy v hodnotě 890 Kč jako dárek
Koupit předplatné

DREAMJOB: Staňte se redaktorem internetového magazínu MontyRich

Pojďte s námi měnit svět

Článek

Jak vybrat toho nejlepšího kandidáta na pracovní pozici? Nastavte priority

Aneb vědět, co je pro vás nejdůležitější

Článek
Další články z rubriky Podnikání