x
Zapomenuté heslo
Předplatné

Přihlašte se do svého profilu, abyste si mohli MontyRich užívat naplno

Zapomenuté heslo

Ještě nemáte svůj účet? Zaregistrujte se

Zapomenuté heslo

Chcete vyzkoušet něco nového? A co třeba šampaňské s ledem?

Moët přichází s novinkou Ice Imperial Rosé

22.06.2016 / Zuzana Černá
Po úspěšném Moët & Chandon Ice Imperial v dnes již klasické, bílé lahvi přichází tato značka s další novinkou – Ice Rosé. Jedná se o šampaňské, které bylo vytvořeno speciálně pro podávání s ledem.

Získejte přístup k exkluzivnímu byznysovému obsahu

MontyRich předplatné

+ kniha v hodnotě 890 Kč zdarma

Léto, slunce, pláže a k tomu...? Osvěžení nejznámější značky luxusního šampusu, která už se stala pro dobré šampaňské prakticky synonymem. Moët & Chandon. Jejich novinka nese název Ice Imperial Rosé a podává se oproti běžnému způsobu… správně, s ledem. 


Vyznačuje se typickou intenzívní vůní tropického ovoce jako mango, guava či kandovaný ananas, vyzrálých peckovic švestky a nektarinky, jemného koření lékořice, skořice a muškátového oříšku a akcentem třešní a malin v kombinaci s aromatickým černým rybízem a mátou.

Ice Imperial Rosé NV obsahuje směs 45 až 55 % Pinot Noir s 10% podílem červeného vína, 35 až 45 % Meunier, rovněž s 10 % červeného vína, a 5 až 10 % Chardonnay. 

"Nový Moët Ice Impérial Rosé se přidává k vysoce úspěšnému Moët Ice Impérial a společně tak vytvářejí jeden z našich nejvíce průlomových kusů sortimentu šampaňského," řekl Benoit Gouez, Chef de Cave pro Moët & Chandon.

Podle marketingového ředitele Arnauda de Sagines pak ,,Ice Impérial Rosé vědomě boří tradiční pravidla podávání šampaňského a přináší zcela inovativní zážitek, který je jádrem nové kampaně značky”.

Moët & Chandon Ice Impérial Rosé lze koupit prostřednictvím webových stránek za 59,99 liber.

K dispozici by pak mělo být pouze přes letní sezónu. Limitované edice nejsou totiž pro M&Ch ničím netradičním. Světlo světa každoročně pod hlavičkou Moët spatří například vánoční kolekce Jeroboam Golden Dust, jejíž třílitrová láhev je oděna do zlatého prachu. Kolekce byla vytvořená ve spolupráci s francouzskými rytci z dílny Arthus-Bertrand. V kombinaci se známým domem broušeného skla Swarowski zase vznikla kolekce lahví osázených kameny tohoto výrobce. A samozřejmě ani zde, stejně jako na Imperial Ice Rosé, nechyběla vázanka, která zdobí hrdlo každé lahve už od roku 1886. 

Historie značky Moët & Chandon

Nejznámější značka luxusního šampusu má téměř 300 let dlouhou tradici. Je to příběh firmy, která si dovedností a vášní pro výrobu vína získala jedinečnou pověst a dnes má prestiž vedoucího výrobce šampaňského na celém světě. 

Moët & Chandon je francouzské vinařství patřící do skupiny LVMH Louis Vuitton Moët Hennessy. Firma vznikla v rose 1743, když ji v nejsevernějším vinařském kraji Champagne založil Claude Moët. O největší expanzi rodinné firmy se pak zasloužil během napoleonských válek jeho vnuk Jean-Rémy. Dnes je firma akciovou společností a vlastní přes 1000 hektarů vinic. Je největším samostatným pěstitelem vína v Champagne, kde představuje jednu čtvrtinu celkové vinařské oblasti, a ročně vyprodukuje asi 28 milionů lahví šapmaňského. Labyrint podzemních sklepů, kde jsou lahve uloženy, má kolem 28 kilometrů vyhloubených na několika úrovních. Moët je mimo jiné také výsostným dodavatelem šampaňského britské královně Alžbětě II. Nejenom proto roční příjem firmy činí přes jednu miliardu eur.

Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

Co se stane, když konečně přejdete od slov k činům?

Aneb příklad podnikatelky, která prodává cookies těsto ve svém newyorském obchodě.

Článek

Dobré myšlenky se rodí z relaxace, nikoli z tvrdé práce, tvrdí miliardář Ray Dalio

Cenné rady úspěšného investora

Článek

Knihy, díky kterým budete chytřejší aneb co doporučuje Bill Gates ke čtení

Nejbohatší muž planety se rád dělí o inspiraci

Článek

Jak si získat respekt svých zaměstnanců v šesti jednoduchých krocích

Jít příkladem a na nic si nehrát

Článek
Chcete odemknout všechny články? Pořiďte si předplatné
+ výběr knihy v hodnotě 890 Kč jako dárek
Koupit předplatné

DREAMJOB: Staňte se redaktorem internetového magazínu MontyRich

Pojďte s námi měnit svět

Článek

Jak vybrat toho nejlepšího kandidáta na pracovní pozici? Nastavte priority

Aneb vědět, co je pro vás nejdůležitější

Článek
Další články z rubriky Podnikání