x
Zapomenuté heslo
Předplatné

Přihlašte se do svého profilu, abyste si mohli MontyRich užívat naplno

Zapomenuté heslo

Ještě nemáte svůj účet? Zaregistrujte se

Zapomenuté heslo

Chybí vám teplo? Připomeňte si léto s nejlepšími kabriolety roku 2016

24.12.2016 / Zdravko Krstanov
Ačkoli prodeje kabrioletů téměř nikdy netrhají rekordy, z katalogů automobilek tyto vozy jen tak nezmizí. Výrobci si na nich testují nové nápady a pro majitele se staly symbolem myšlenkové a mnohdy i finanční svobody. Jak vypadají nejlepší modely tohoto roku? To prozradí naše fotogalerie.

Získejte přístup k exkluzivnímu byznysovému obsahu

MontyRich předplatné

+ kniha v hodnotě 890 Kč zdarma
Rolls-Royce Dawn – Teprve druhý kabriolet ze stáje luxusní britské automobilky. Jedná se o jakousi levnější alternativu k modelu Phantom. Díky citlivému designu a ručně vyráběnému interiéru bude každá jízda zážitkem. Nemusíte se však pohybovat pouze vycházkovým tempem, neb z nuly na sto se dostanete za méně než 5 sekund. 

Audi R8 Spyder – Podle odborníků i fanoušků se jedná o nejvíce zajímavou verzi R8. Téměř celá karoserie je hliníková a z pětilitrového motoru V10 dostanete 540 koňských sil. Zkrátka sportovní vůz každým coulem.

Mercedes-Benz AMG C 43 – První "céčko" v kabrioletu bylo poprvé představeno letos v Ženevě. Pro fanoušky značky zcela nepochybně příjemná událost. 

Chevrolet Camaro ZL1 – Někteří recenzenti tvrdí, že se nové Camaro může stát hrozbou pro Mustang. Když totiž chcete americkou sílu, pravděpodobně se rozhodujete právě mezi těmito dvěma adepty. Skvělé jízdní vlasnosti a originální vzhled mohou způsobit, že se rozhodnete právě pro Chevyho.

Ferrari 488 Spider – Jak ujet blížící se bouřce? Snadno, když jste za tři sekundy na rychlosti 100km/h.

Bentley GT V 8 S – Pakliže nechcete být natolik sportovní jako Ferrari a zároveň nemáte finance na Rolls Royce, Bentley je v tomto případě vždy zlatou střední cestou. U tohoto modelu se očekává zcela nová paleta barev, což udělá radost zejména těm, kteří museli mít barevný iPhone.

Jaguar F-Type SVR – Další z novinek představených letos v Ženevě. SVR je o něco výkonnější než klasický F-Type, na stovce jste za tři a půl sekundy. 

McLaren 675LT Spider – Minulý model 675LT byl obrovským úspěchem. Vyrobilo se pouze 500 kusů a ty byly prodány nad očekávání rychle. Legendární automobilka proto přišla s letní novinkou a očekává obdobný scénář.

Mini John Cooper Works – S automobily Mini je to stále dokola. Buď jste jejich milovníky a obdivujete každý model, nebo jim nemůžete přijít na jméno. Tak či onak, kabriolet váš názor nejspíše nezmění.

Porsche 718 Boxter S – Nový Boxter je tu pro vás v případě, že už dále nesnesete pohled na katastrofální Cayenne... což plně chápeme.

Všechny modely najdete ve fotogalerii níže.
Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

MontyRich Business Night #28

Tradiční MontyRich byznysové setkání

Článek

Z pana energetika majitelem internetové televize

Kamil Ouška míří do Evropy, stane se OBBOD konkurencí Netflixu?

Článek

7 chyb, které mohou odradit zákazníky vašeho e-shopu. Jak se jim vyhnout?

Vysoká návštěvnost internetového obchodu přijde vniveč, pokud se nestanou z návštěvníků klienti

Článek

Vlastní McDonald's nebo CrossCafe? Přečtěte si návod, jak začít podnikat v rámci franchisingu

1. díl seriálu

Článek
Chcete odemknout všechny články? Pořiďte si předplatné
+ výběr knihy v hodnotě 890 Kč jako dárek
Koupit předplatné

Chcete vést efektivní porady? Bezos, Jobs a Branson poradí

Pohled největších byznys mozků na to, jak vést porady efektivněji

Článek

Bonjour, Victor!

MontyRich Leden 2018

Článek
Další články z rubriky Podnikání