x
Zapomenuté heslo
Předplatné

Přihlašte se do svého profilu, abyste si mohli MontyRich užívat naplno

Zapomenuté heslo

Ještě nemáte svůj účet? Zaregistrujte se

Zapomenuté heslo

Trainee program MontyRich: Elitním obchodníkem za jeden měsíc II.

Hledáme opět mladé ambiciózní osobnosti s chutí růst

12.08.2016 / Milan Charvát
My v magazínu MontyRich věříme na talent, a proto jsme se rozhodli dát opět šanci jednomu z vás, aby se stal součástí našeho týmu. V rámci speciálního měsíčního trainee programu budeme pracovat na jeho schopnostech a dovednostech tak, aby se z něj po jeho skončení stal elitní obchodník, který bude disponovat rozsáhlou sítí kontaktů a kvalitními obchodními dovednostmi.

Získejte přístup k exkluzivnímu byznysovému obsahu

MontyRich předplatné

+ kniha v hodnotě 890 Kč zdarma
Trainee program trvá jeden měsíc a jeho cílem je "vytvoření" komplexního obchodníka, který se po dokončení programu přidá oficiálně do týmu MontyRich a bude s námi pracovat na úspěchu magazínu.

Rozhovor s prvním absolventem

První "turnus" již aktivně probíhá, jeho účastníkem je jedenadvacetiletý Jan Chmiel. Honza dokončí trainee program právě na konci srpna a jeho dojmy najdete v následujícím minirozhovoru:

Honzo, proč jsi se do trainee programu přihlásil?
Viděl jsem program jako příležitost pracovat v inspirativním magazínu, který vytváří pro mě důležité hodnoty. Také jsem se chtěl naučit něco nového, co mě posune dál v kariéře i v osobním životě.
 
Jak program naplnil Tvá očekávání?
Každý den se posouvám dál a každý den mám větší chuť něco dokázat, takže z tohoto pohledu je moje očekávání splněno. Navíc vidím, že směr, kterým se MontyRich vydal, má opravdu smysl, takže jsem moc rád, že se toho můžu účastnit.
 
Co jsi se už naučil?
Cítím, že moje komunikační dovednosti se hodně zlepšily. Hodně jsme pracovali například na mém hlasovém projevu, řeči těla a dalších faktorech, které mi dříve přišly nedůležité, ale ve skutečnosti jsou pro obchod zásadní. Také se postupně stávám produktivnějším, protože při tempu, v kterém program probíhá, zkrátka nemáte na výběr.
 
Doporučil bys program dalším ambiciózním lidem?
Určitě ano. Jestli chcete dělat kreativní práci a do toho se naučit spoustu nových věcí, poznat spoustu zajímavých lidí, není na co čekat.

Obchodníkem v MontyRich

Samotnou pozici obchodníka asi netřeba dlouho představovat. V dnešní době už obchodník není žádným aktivním telefonistou, který by celý den "žhavil linku" a snažil se polapit desítky nových klientů. Obchodník, tak jak ho vidíme my, je dnes manažerem s rozsáhlou sítí kontaktů, o které se náležitě stará. Práce obchodníka se stává součástí jeho života, výjimkou nejsou večeře či kulturní akce s klienty, společné výlety i schopnost řešit problém kdykoli, neboli 24/7. Hlavním úkolem obchodníka v magazínu MontyRich je vymyslet společně s klientem řešení, jak ho efektivně propagovat v tištěném magazínu i na webu.

Koho tedy hledáme?

AMBICE - ENERGIE - STYL

Hledáme ambiciózní osobnosti s citem pro detail, chutí růst a smyslem pro komunikaci a seznamování. Jedná se o klasickou fulltime pozici, takže je potřeba bydliště v Praze. Obchodník musí působit reprezentativně, takže je nezbytné elegantní oblečení a stylová úprava. Ale co je nejdůležitější, to je sdílení naší vize. Vize, že každý člověk může změnit svět, že každý projekt může dosáhnout až na vrchol.

Co nabízíme?

VIZE - KONTAKTY - ÚSPĚCH

Vizi. Máte možnost vyrůst společně s celým projektem MontyRich a dosáhnout tak kariérního vrcholu. Stejně tak se dostanete na zajímavé akce pod hlavičkou MontyRich Ambassadors, což pro vás znamená nové informace a zajímavé kontakty. Mimo to vás samozřejmě čeká odměna ve formě fixu a následně též provizí. A také mladý ambiciózní kolektiv sedící v kancelářích na Václavském náměstí.

Plán programu:

5. - 9. září - seznámení s týmem a prací obchodníka MontyRich
12. - 23. září - aktivní spolupráce s obchodním týmem MontyRich (návrhy spolupráce, doprovodné schůzky ect.)
26. - 30. září - vlastní obchodní aktivita za asistence vedení obchodního týmu a další rozvoj schopností

Kdo se vám bude věnovat?

VH profilVeronika Hrůzková
Zkušená obchodnice, která vede obchodní oddělení MontyRich už druhým rokem. V rámci trainee programu vás naučí základním obchodnickým dovednostem jako telefonování, vedení schůzky či vyjednávání obchodu.


MCH profil finalMilan Charvát
Zakladatel a šéfredaktor magazínu MontyRich, který ovšem svojí kariéru v médiích začínal jako obchodník velkého mediálního domu. V rámci trainee programu vás naučí jak efektivně dotahovat obchody do zdárného konce a jak si vytvářet kvalitní síť kontaktů.

 
Ukažte světu svůj talent!

Pokud vás dvouměsíční program MontyRich zaujal, neváhejte nám poslat svůj životopis a pár důvodů, proč právě Vy, na e-mail milan.charvat@montyrich.cz. Pohovory budou probíhat do 31. srpna 2016.

 
Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

DREAMJOB: Staňte se redaktorem magazínu MontyRich

Pojďte s námi měnit svět

Článek

Jste ve stresu z chaosu na pracovním stole? Držte se těchto 5 zásad

Pořádek ve věcech napomáhá soustředění

Článek

Příběh mladého podnikatele, který se vydal do Itálie, aby ji přenesl do Česka

Rozhovor s restauratérem Šimonem Havlíkem

Článek

Jedou v tom spolu: Bill Gates, Warren Buffett, Elon Musk i Mark Zuckerberg

Filantropie je fenoménem dnešní doby

Článek
Chcete odemknout všechny články? Pořiďte si předplatné
+ výběr knihy v hodnotě 890 Kč jako dárek
Koupit předplatné

TRIPLE BOTTOM LINE: Tři P důležitá pro trvale udržitelný rozvoj firmy

People, planet, profit, aneb tři základní pilíře Corporate Social Responsability pro budování úspěšné firmy.

Článek

Do Ameriky přijel jako námořník s 200 dolary v kapse. Dnes je z něj úspěšný byznysmen

Ayhan Hassan je příkladem velké píle

Článek
Další články z rubriky Podnikání