x
Zapomenuté heslo
Předplatné

Přihlašte se do svého profilu, abyste si mohli MontyRich užívat naplno

Zapomenuté heslo

Ještě nemáte svůj účet? Zaregistrujte se

Zapomenuté heslo

Daramis uvádí na trh nový residenční projekt Beranka

14.01.2016 / Komerční sdělení
Na východním okraji Prahy 9 v Horních Počernicích vznikne nové bydlení pro desítky rodin. Společnost Daramis zde plánuje postavit 87 rodinných domů v dispozicích od 4+kk do 5+kk s vlastní zahradou, garáží, terasou a přípravou na krb. Projekt Beranka vyniká decentní moderní architekturou, která respektuje charakter lokality a vysoké nároky budoucích majitelů na osobité bydlení. Jeho součástí je i dětské hřiště. Výstavba Beranky odstartuje na jaře 2016 a předpokládaný termín dokončení první fáze je konec roku 2017. Prodej prvních 26 domů byl právě zahájen.

Získejte přístup k exkluzivnímu byznysovému obsahu

MontyRich předplatné

+ kniha v hodnotě 890 Kč zdarma
„Budoucím obyvatelům Beranky chceme poskytnout veškeré výhody bydlení ve vlastním domě. Každému zájemci umožníme výběr z několika velikostí i typů půdorysu domu a nabídneme možnost zvolit si ideální velikost zahrady či terasy. Naším záměrem je vybudovat rodinné domy šité na míru konkrétním majitelům a jejich potřebám, a to včetně zdánlivých detailů. Na výběr je proto například barevný odstín fasády nebo charakter zábradlí na balkoně,“ říká Martin Vachek, ředitel marketingu a prodeje společnosti Daramis.

Daramis Beranka 0002

V projektu Beranka vzniknou celkem 4 typy domů, 27 dvoupodlažních s dispozicemi 4+kk a 60 třípodlažních ve velikosti 5+kk. Jednotlivé typy domů se liší dispozičním řešením a velikostí užitné plochy i zahrady, která se pohybuje v rozmezí od 100 do 300 m2. Všechny domy jsou vzdušné, prostoupené světlem a nabízí široké možnosti realizace interiéru. V rámci nadstandardu si budoucí majitelé domů mohou pořídit krb, úsporný elektrický kotel, tepelné čerpadlo, výtah, zvířecí dvířka do vstupních dveří a mnoho dalších benefitů.

Daramis Beranka 0003

Horní Počernice si stále uchovávají svůj venkovský charakter a jsou oblíbenou lokalitou zaručující klid a téměř rodinnou atmosféru na dosah všech vymožeností velkoměsta. Cesta autobusem na Černý Most trvá 9 minut, odkud jste za 20 minut v centru města. Horní Počernice jsou součástí městské infrastruktury a nabízí kompletní občanskou vybavenost. Nedaleko se nachází nově rekonstruovaný Chvalský zámek, kde se v průběhu roku koná celá řada akcí a výstav. Adrenalinové zážitky skýtá zábavní areál Tvrz Hummer a nadšení golfisté jistě ocení Golf Resort Black Bridge. Okolí je vhodné pro procházky například k blízkému rybníku anebo k jízdě na kole po místní cyklostezce navazující na Klánovický les.
www.domyberanka.cz
        
Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

Co se stane, když konečně přejdete od slov k činům?

Aneb příklad podnikatelky, která prodává cookies těsto ve svém newyorském obchodě.

Článek

Dobré myšlenky se rodí z relaxace, nikoli z tvrdé práce, tvrdí miliardář Ray Dalio

Cenné rady úspěšného investora

Článek

Knihy, díky kterým budete chytřejší aneb co doporučuje Bill Gates ke čtení

Nejbohatší muž planety se rád dělí o inspiraci

Článek

Jak si získat respekt svých zaměstnanců v šesti jednoduchých krocích

Jít příkladem a na nic si nehrát

Článek
Chcete odemknout všechny články? Pořiďte si předplatné
+ výběr knihy v hodnotě 890 Kč jako dárek
Koupit předplatné

DREAMJOB: Staňte se redaktorem internetového magazínu MontyRich

Pojďte s námi měnit svět

Článek

Jak vybrat toho nejlepšího kandidáta na pracovní pozici? Nastavte priority

Aneb vědět, co je pro vás nejdůležitější

Článek
Další články z rubriky Podnikání