x
Zapomenuté heslo
Předplatné

Přihlašte se do svého profilu, abyste si mohli MontyRich užívat naplno

Zapomenuté heslo

Ještě nemáte svůj účet? Zaregistrujte se

Zapomenuté heslo

Potřebujete někam zaparkovat svou jachtu? Tato vila v kanadské divočině je přímo pro vás

Tři plně vybavená patra s výhledem na klidnou vodní hladinu vás okouzlí

07.12.2015
Kromě toho, že byste svou jachtu museli parkovat až v Kanadě, je tu ještě jeden malý detail, a sice že ke koupi této skvostné vily potřebujete cca 590 milionů Kč. Neodvažuji se spočítat, kolik let by si obyčejný člověk musel na takovou nemovitost šetřit – určitě by tento úkol přecházel ještě na další a další generace. Každopádně tato vila s vyhřívanou garáží pro pět aut asi nebude tak úplně pro obyčejné lidi.

Získejte přístup k exkluzivnímu byznysovému obsahu

MontyRich předplatné

+ kniha v hodnotě 890 Kč zdarma
Možná si říkáte, že za takovou sumu byste si pořídili rozhodně hezčí a lépe vybavenější vilu někde v Karibiku. Možná je tato nemovitost předražená, ale nemůžete jí odepřít atraktivní lokaci. Kanadská fauna a flóra je opravdu nádherná a není nic romantičtějšího než si v okolí drsné přírody užívat zaslouženého přepychu.


Zde si budete připadat jako na hradě – masivní příkop odděluje dům od zátoky a vlastního rybníku, kde můžete v klidu lovit večeři, a v zadní části domu máte veliký bazén, který je jako stvořený pro zahradní party nebo ranní osvěžení. Pokud se zde rozhodnete trávit zimu, můžete lenošit v krytých lázních s bazénem a vířivkou.
Co je úplně největší devizou, kterou se můžete chlubit před svými přáteli, je úžasná garáž pro vaši jachtu. Až se vás bude někdo z návštěvníků ptát, kam má zaparkovat, můžete si z něj udělat legraci a zeptat se ho, jestli chce parkovat jachtu nebo auto. K této garáži je zabudován speciální výtah, takže se mluví o jediném takovém podobném systému svého druhu v Severní Americe.Dům je na tři patra a pokud vás bolí nohy, svezete se ve výtahu. Ano, dům má svůj výtah, což je skvělé například pro prarodiče či rodiče, kteří s vámi tráví rodinnou dovolenou. Návštěva a majitel se vyspí v pěti ložnicích a mohou se umýt v sedmi luxusních koupelnách.Interiér je postaven z kombinace břidlic, brazilské třešně a místo stěn je ve většině pokojů sklo. Od podlahy až ke stropu. K dispozici je mediální místnost, knihovna, kancelář a dílna, také místnosti pro zábavu – kulečník, fitness tělocvična. Kuchyň je z dílny renomovaných Redl Kitchens.Dům byl postaven v roce 2008 firmou Lepik Construction. Mnoho realitních makléřů tento dům nabízí za různé částky, ale většina z nich moc nechce slevit ze své ceny, protože se opravdu jedná o ojedinělou nemovitost, která vyčnívá mezi různými vilami v tropech. Ne každý totiž miluje horké letní počasí a dusno, někteří se radši kochají výhledem na košaté stromy, zajdou si zarybařit, na túru nebo si chtějí odpočinout mezi medvědy. Mezi který typ patříte vy?

Zdroj: www.bcbusiness.ca
Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

Co se stane, když konečně přejdete od slov k činům?

Aneb příklad podnikatelky, která prodává cookies těsto ve svém newyorském obchodě.

Článek

Dobré myšlenky se rodí z relaxace, nikoli z tvrdé práce, tvrdí miliardář Ray Dalio

Cenné rady úspěšného investora

Článek

Knihy, díky kterým budete chytřejší aneb co doporučuje Bill Gates ke čtení

Nejbohatší muž planety se rád dělí o inspiraci

Článek

Jak si získat respekt svých zaměstnanců v šesti jednoduchých krocích

Jít příkladem a na nic si nehrát

Článek
Chcete odemknout všechny články? Pořiďte si předplatné
+ výběr knihy v hodnotě 890 Kč jako dárek
Koupit předplatné

DREAMJOB: Staňte se redaktorem internetového magazínu MontyRich

Pojďte s námi měnit svět

Článek

Jak vybrat toho nejlepšího kandidáta na pracovní pozici? Nastavte priority

Aneb vědět, co je pro vás nejdůležitější

Článek
Další články z rubriky Podnikání