x
Zapomenuté heslo
Předplatné

Přihlašte se do svého profilu, abyste si mohli MontyRich užívat naplno

Zapomenuté heslo

Ještě nemáte svůj účet? Zaregistrujte se

Zapomenuté heslo

Vánoce nebo letní dovolená v Aspenu? Stačí vám jen pár milionů

Aneb jak si užít relax jako z amerického filmu

28.11.2015
Pamatujete si scény z filmu „Blbý a blbější“, kde se objevily záběry z malebného srubu v Aspenu s výhledem na hory a sjezdovky? Tak přesně takový je nyní v nabídce k pronájmu v jedné z nejkrásnějších a nejdražších lokalit pro odpočinek v Americe – právě v Aspenu v Coloradu. Ačkoliv je zajímavostí, že se záběry z výše jmenované komedie nenatáčely v Aspenu, ale v městečku Breckenbridge. To ale nic nemění na tom, že podobně nádherný srub si můžete pronajmout už třeba tyto Vánoce a zažít tak kouzelnou atmosféru například u krbu.

Získejte přístup k exkluzivnímu byznysovému obsahu

MontyRich předplatné

+ kniha v hodnotě 890 Kč zdarma
Tato horská chata (nebo srub) je vhodná pro všechna roční období – samozřejmě že v době kolem Vánoc a v létě si budete muset trošku připlatit, ale nebojte se – i v zimní sezóně se vlezete pod 1 300 000 Kč za týden. Nicméně zážitek v tomto luxusu s výhledem na hory za tyto peníze rozhodně stojí. Co vše vám Aspen Log Cabin může nabídnout?


Výhled z Aspen Log Cabin je dechberoucí a nezáleží na tom, jestli se kocháte přes den nebo večer. Uvidíte nádherné úbočí hor Aspenu, které lemují košaté stromy. Museli by kolem vás kroužit v helikoptéře jako paparazzi, abyste měli pocit, že nemáte dostatek soukromí. Venkovní terasa vyloženě vybízí k odpočinku na lehátkách anebo v designových křeslech z ratanu. Můžete si číst, sledovat jen tak přírodu a dokonce je zde povoleno i pracovat! Čerstvý horský vzduch totiž s mozkem dělá divy.
Co je jedním z největších bonusů, který ocení milovníci romantiky, je samozřejmě venkovní whirlpool.


Je libo snídani, oběd nebo večeři na terase? Pod pergolou se schováte před slunečními paprsky i deštěm. A pokud vůbec strávíte nějaký čas vevnitř (například v létě je to dost nepravděpodobné), na kolena vás dostane i vyšperkovaný interiér.Kombinace starožitností a moderního designu není nic neobvyklého, ale málokdo dokáže všechny prvky zkombinovat tak, aby spolu všechno vizuálně (a i funkčně) souznělo. O souznění se zde bát nemusíte, protože ten, kdo tuto chatu navrhoval, rekonstruoval či vybavoval, moc dobře věděl, jaký pocit zde mají zažívat její návštěvníci. Všechno je v hnědých a pískových tónech, které perfektně ladí s přírodními materiály (bavlnou, bambusem, kameny atd.).  Ručně tkané koberce, mosazné lampy, dřevěné obložení – můžete zde najít spoustu zajímavých materiálů, všechny k sobě ale přitom pasují.

Až osm lidí může relaxovat v tomto srubu, ve kterém můžete najit čtyři ložnice. Největší ložnice má velkou manželskou postel, svou vlastní koupelnu a také vlastní přístup na terasu. Ostatní ložnice jsou sice menší, ale najde se zde i pokoj s patrovou postelí pro děti. Co se týká zábavy, dětem nebo otravným spolubydlícím pusťte nějaký film v domácím kině nebo jim zapněte Xbox a zabavte se třeba při barbecue nebo party u krbu. V zimě po celodenním lyžování určitě využijete whirlpool a krb, u kterého můžete třeba trávit i vánoční čas a rozmrzávat u horké čokolády a grogu.

Líbí se vám tato představa? Navštivte www.luxuryretreats.com a vyberte si termín. Budeme čekat na pohlednici s pozdravem!
Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

Co se stane, když konečně přejdete od slov k činům?

Aneb příklad podnikatelky, která prodává cookies těsto ve svém newyorském obchodě.

Článek

Dobré myšlenky se rodí z relaxace, nikoli z tvrdé práce, tvrdí miliardář Ray Dalio

Cenné rady úspěšného investora

Článek

Knihy, díky kterým budete chytřejší aneb co doporučuje Bill Gates ke čtení

Nejbohatší muž planety se rád dělí o inspiraci

Článek

Jak si získat respekt svých zaměstnanců v šesti jednoduchých krocích

Jít příkladem a na nic si nehrát

Článek
Chcete odemknout všechny články? Pořiďte si předplatné
+ výběr knihy v hodnotě 890 Kč jako dárek
Koupit předplatné

DREAMJOB: Staňte se redaktorem internetového magazínu MontyRich

Pojďte s námi měnit svět

Článek

Jak vybrat toho nejlepšího kandidáta na pracovní pozici? Nastavte priority

Aneb vědět, co je pro vás nejdůležitější

Článek
Další články z rubriky Podnikání