x
Zapomenuté heslo
Největší česko-slovenská byznysová platforma pro podnikatelé a investory
+420 272 650 781 support@montyrich.cz
Členství

Řečníci konference Building Better Business: Pavol Krúpa

O budování evropské investiční společnosti

09.11.2017 / Ellen Fischerová
Zakladatel finanční skupiny Arca Capital vás zve na nejlepší businessovou konferenci roku. O čem bude hovořit?

Finančník Pavol Krúpa nám před časem poskytl rozhovor pro MontyRich TV, ve kterém prezentoval aktivity své firmy v České republice a na Slovensku, rozhovořil se i o investicích ve světě:

„Nedávno jsme investovali do hotelů Hilton, využili jsme propad akcií, který byl způsobený rozdělením společnosti Hilton. A za tři měsíce jsme dosáhli zhodnocení patnáct procent, takže když se podíváte na roční zhodnocení, byla to celkem pěkná příležitost. Nyní máme rozpracovanou i americkou pojišťovací společnost, která se zabývá neživotním pojištěním na malé a střední podnikání…“

V rámci Čech a Slovenska firma Pavola Krúpy investuje do personálních agentur, plánuje výstavbu 1200 bytů a investuje do společnosti, která se zabývá vymáháním pohledávek.

Přečtěte si také
Nejlepší podnikatelská konference roku už za pár dní v Praze!

Kromě investování má Pavel Krúpa ambice i v dalších sektorech. Rád by vlastnil banku, již jedná o jejím koupi. S bankou by rád fungoval v České republice i na Slovensku, což mu zapadá do konceptu a strategie asset managementu a správy klientských financí.

Jaké byly začátky miliardáře Pavola Krúpy? Čím vším musel projít, aby ze Slovenské firmy vybudoval celosvětové impérium? Čím se dnes zabývá? To se dozvíte již 14.11.2017 na konferenci Building Better Business!

Těšíme se na Vás!

Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

S = T x I

aneb co by globální lídr poradil dnešním rodičům

Článek

Nahlédnutí na konferenci MontyRich: Dana Bérová

O začátcích podnikání, start-upech a investování

Článek
Další články z rubriky Osobnosti