x
Zapomenuté heslo
Předplatné

Přihlašte se do svého profilu, abyste si mohli MontyRich užívat naplno

Zapomenuté heslo

Ještě nemáte svůj účet? Zaregistrujte se

Zapomenuté heslo

Zenith a Rolling Stones - legendární setkání

30.07.2014 / Milan Charvát
Zenith, tvůrce strojku El Primero, jež spatřil světlo světa v roce 1969, se spojil se slavnými britskými rockovými hvězdami Rolling Stones a na jejich počest uvedl limitovanou edici El Primero Chronomaster 1969 čítající pouhých 250 kusů.
 
Tato limitovaná edice je směsí DNA dvou legend - Zenith a Rolling Stones. Hodinky, jež jsou vyrobeny ve stejných barvách jako původní model El Primero 1969 a to v odstínech půlnoční modři a břidlicově šedé, obsahují dva čítače – 30ti minutový čítač na 3 hodinách a 12 hodinových čítač na 6 hodinách a jejich obvod je lemován tachymetrickou stupnicí. 12-hodinový chronograf oblékl slavné logo Rolling Stones s kultovní červeným jazykem. Tyto historické barvy jsou propojeny s otvorem v číselníku nad bijícím srdcem strojku, jež je poznávacím znamením manufaktury Zenith.

 
Zadní strana safírového pouzdra s vyrytým nápisem „The Rolling Stones Edition“ odhaluje strojek El primero 4061, nejpřesnější sériově vyráběný mechanický kalibr na světě, který bije rychlostí 10 úderů za sekundu. Pouzdro o průměru 42 mm dosahuje voděodolnosti až do sta metrů. Řemínek, vyrobený z černé aligátoří kůže, zakončuje ocelová spona. 
 
Mezi desítky tisíc fanoušků, kteří na koncertech obdivují rockové legendy, patří také Jean-Claude Biver, ředitel dvize hodinek skupiny LVHM, do jejíhož portfolia spadá i značka Zenith. „Rebelský přístup dal v šedesátých letech vzniknout prvnímu chronografu El Primero. Na základě stejné myšlenky vznikla nová vlna blues a rock n´rollu. Rolling Stones a Zenith jsou dnes žijící legendy, není tedy divu, že nyní spolupracují“, uvádí Jean-Claude Biver. „Jsme nadšeni, že máme možnost spojit se s tak úžasnou značkou jakou je Zenith. Hodinky byly vyrobeny speciálně pro naše turné 14 On Fire“, doplňují Rolling Stones. 

 
Díky tomuto novému partnerství dostává slogan společnosti Zenith "Následuj svou vlastní hvězdu" další rozměr a bude doprovázet skupinu po celou dobu jejího světového turné "14 On Fire". Současně přináší i příležitost k připomenutí základních hodnot společnosti – Autenticita, Odvaha a Potěšení - a představení této nové časomíry i hudební veřejnosti. 
 
Limitovaná edice El Primero Chronomaster 1969 uchvátí nejen skalní fanoušky kapely Rolling Stones, ale také všechny sběratele originálních hodinek, které dosahují té nejvyšší kvality. Model by se měl objevit v pražském butiku Zenith již toto září.
Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

Smart casual, business casual?

Aneb co kdy na sebe

Článek

Kdo nás žene vpřed? 3 lidé, které potřebujete k úspěchu

Aneb co potřebujeme k tomu, abychom byli lepší

Článek

Čím láká korporát mladé lidi? Tím, co vám startup nenabídne

Sociální jistoty a dovolená v Jugoslávii

Článek

Proč ráno vstáváte z postele aneb S IKIGAI za smyslem života

Tajemství spokojenosti

Článek
Chcete odemknout všechny články? Pořiďte si předplatné
+ výběr knihy v hodnotě 890 Kč jako dárek
Koupit předplatné

Lektor osobní produktivity: Neschopnost pracovat se svým časem může znamenat past

A lékem není pouze aplikace

Článek

Chcete dosáhnout úspěchu? Pak nesnězte ten marshmallow!

Jak obětovat méně pro více

Článek
Další články z rubriky Lifestyle