x
Zapomenuté heslo
Předplatné

Přihlašte se do svého profilu, abyste si mohli MontyRich užívat naplno

Zapomenuté heslo

Ještě nemáte svůj účet? Zaregistrujte se

Zapomenuté heslo

Jak létají manažeři za byznysem aneb Když běžné letadlo nestačí

Cestování privátním tryskáčem

11.09.2017 / Zdravko Krstanov
Nalétají stovky hodin ročně, aby dostali své společnosti do globální extra třídy. Elitní manažeři dobře znají cenu času, a proto přísně měří každou hodinu, kterou musí strávit při přepravě z jedné schůzky na druhou. O to více, když k ní má dojít třeba v jiné části Evropy. Nebo na druhé straně světa. Není divu, že na vzestupu je zájem o lety privátními letadly. Jak se takové letadlo pronajímá? A jaké jsou cenové podmínky?

Na začátek si řekněme rovnou – pokud máte zkušenost z cestování první třídou v běžném linkovém spoji, let v privátním tryskáči vás přenese do úplně jiné dimenze. A nejde jen o míru luxusu, kterou tato letadla disponují. Také o dokonalé soukromí a komfort umožňující klid na práci nebo na odpočinek, který v nadstandardní třídě linkového letu nikdy nenajdete.

Drahocenný čas

Nejen, že máte absolutní svobodu v plánování svého letu, také odpadají únavné rutiny odbavování, fronty při bezpečnostních prohlídkách nebo nutnost přestupování. Kam se linkou dostanete pouze s mezipřistáním, soukromé letadlo dolétne přímo. V privátním jetu tak zkrátíte dobu cestování na minimum, což především vytížení byznysmeni nebo kdokoli, kdo se potřebuje flexibilně pohybovat v mezinárodním prostředí, maximálně ocení.

Privátní lety můžete uskutečnit do kterékoliv destinace na světě. A kromě úvodní poptávky se nemusíte o nic starat.

Lídrem v pronájmu soukromých tryskáčů je u nás společnost ABS Jets. „Naši konzultanti jsou klientům k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Společně s nimi naplánují cestu a poradí s výběrem vhodného letadla. Díky mezinárodnímu pokrytí jsou schopni porovnat více možností na trhu a nabídnout klientovi letoun, který pro něj bude optimální volbou z hlediska všech parametrů včetně cenové efektivity“ říká Pavel Hrdlička, vedoucí oddělení Jet Charter a Brokerage v ABS Jets. Kromě samotného pronájmu letadla patří ke službám ABS Jets také komplexní organizace cesty. Po příletu do destinace už můžete mít například zajištěn transfer z letiště, případně hotel dle vašich požadavků. Manažerovi na cestě tak odpadá další starost a opět šetří čas na svůj byznys nebo relaxaci.

Kvalita a bezpečnost na prvním místě

ABS Jets je společností, která na trhu s nejnáročnější klientelou dokázala mimořádně uspět a dlouhodobě má pověst firmy, která poskytuje v rámci pronájmu tryskáčů vysokou úroveň služeb.

„Tím, co nás výrazně odlišuje je i přístup k potřebám klientů. Co jinde bývá nadstandardem, je u nás naprostou samozřejmostí. Našim cílem je vždy dávat něco navíc. Víme, že to klienti oceňují a je to jeden z důvodů, proč s námi létají dlouhodobě,“ vysvětluje Hrdlička.

Prvotřídní flotila

A s jakými stroji zamíříte do oblak? Například u ABS Jets si díky jejich mezinárodní partnerské síti prověřených operátorů můžete vybrat trysková letadla všech kategorií. Třeba jeden z nejpohodlnějších a nejrychlejších business jetů na světě – Gulfstream G650. Nebo zvolit menší Cessnu Citation CJ2.

Ekonomická efektivita

A to nejdůležitější na závěr – jaká je cena takového pronájmu? Zřejmě vás překvapí, že cestování privátními tryskáči může být při větším počtu pasažérů srovnatelné s náklady na cestování první třídou. Chystáte-li se tedy na obchodní jednání s celým týmem, tento způsob se vám i vašemu firemnímu účtu dokonce může vyplatit.

www.absjets.cz

Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

5 plus 1 věc, kterou člověk objeví, když skoncuje s alkoholem

Také alkohol je dobrý sluha, ale špatný pán

Článek

Bez posilovny nemáte v byznysu šanci! Ptáte se proč?

Když už tu máme ta předsevzetí...

Článek

10 důvodů, proč jezdit na dovolenou na 10 dnů

Cestovatelský tip pro všechny workoholiky

Článek

"Žít, pracovat, cestovat, poznávat" aneb jak se stát digitálním nomádem?

Pát tipů, jak se stát pracovníkem na cestách

Článek
Chcete odemknout všechny články? Pořiďte si předplatné
+ výběr knihy v hodnotě 890 Kč jako dárek
Koupit předplatné

Konference MontyRich: Building Better Business je za námi!

Diváci si odnesli mnoho inspirace, nové zkušenosti i cenné kontakty

Článek

Kolik obleků by měl mít každý správný muž?

Šaty dělají člověka a oblek je toho jasným důkazem

Článek
Další články z rubriky Lifestyle