x
Zapomenuté heslo
Největší česko-slovenská byznysová platforma pro podnikatelé a investory
+420 272 650 781 support@montyrich.cz
Členství

Jak létají manažeři za byznysem aneb Když běžné letadlo nestačí

Cestování privátním tryskáčem

11.09.2017 / Zdravko Krstanov
Nalétají stovky hodin ročně, aby dostali své společnosti do globální extra třídy. Elitní manažeři dobře znají cenu času, a proto přísně měří každou hodinu, kterou musí strávit při přepravě z jedné schůzky na druhou. O to více, když k ní má dojít třeba v jiné části Evropy. Nebo na druhé straně světa. Není divu, že na vzestupu je zájem o lety privátními letadly. Jak se takové letadlo pronajímá? A jaké jsou cenové podmínky?

Na začátek si řekněme rovnou – pokud máte zkušenost z cestování první třídou v běžném linkovém spoji, let v privátním tryskáči vás přenese do úplně jiné dimenze. A nejde jen o míru luxusu, kterou tato letadla disponují. Také o dokonalé soukromí a komfort umožňující klid na práci nebo na odpočinek, který v nadstandardní třídě linkového letu nikdy nenajdete.

Drahocenný čas

Nejen, že máte absolutní svobodu v plánování svého letu, také odpadají únavné rutiny odbavování, fronty při bezpečnostních prohlídkách nebo nutnost přestupování. Kam se linkou dostanete pouze s mezipřistáním, soukromé letadlo dolétne přímo. V privátním jetu tak zkrátíte dobu cestování na minimum, což především vytížení byznysmeni nebo kdokoli, kdo se potřebuje flexibilně pohybovat v mezinárodním prostředí, maximálně ocení.

Privátní lety můžete uskutečnit do kterékoliv destinace na světě. A kromě úvodní poptávky se nemusíte o nic starat.

Lídrem v pronájmu soukromých tryskáčů je u nás společnost ABS Jets. „Naši konzultanti jsou klientům k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Společně s nimi naplánují cestu a poradí s výběrem vhodného letadla. Díky mezinárodnímu pokrytí jsou schopni porovnat více možností na trhu a nabídnout klientovi letoun, který pro něj bude optimální volbou z hlediska všech parametrů včetně cenové efektivity“ říká Pavel Hrdlička, vedoucí oddělení Jet Charter a Brokerage v ABS Jets. Kromě samotného pronájmu letadla patří ke službám ABS Jets také komplexní organizace cesty. Po příletu do destinace už můžete mít například zajištěn transfer z letiště, případně hotel dle vašich požadavků. Manažerovi na cestě tak odpadá další starost a opět šetří čas na svůj byznys nebo relaxaci.

Kvalita a bezpečnost na prvním místě

ABS Jets je společností, která na trhu s nejnáročnější klientelou dokázala mimořádně uspět a dlouhodobě má pověst firmy, která poskytuje v rámci pronájmu tryskáčů vysokou úroveň služeb.

„Tím, co nás výrazně odlišuje je i přístup k potřebám klientů. Co jinde bývá nadstandardem, je u nás naprostou samozřejmostí. Našim cílem je vždy dávat něco navíc. Víme, že to klienti oceňují a je to jeden z důvodů, proč s námi létají dlouhodobě,“ vysvětluje Hrdlička.

Prvotřídní flotila

A s jakými stroji zamíříte do oblak? Například u ABS Jets si díky jejich mezinárodní partnerské síti prověřených operátorů můžete vybrat trysková letadla všech kategorií. Třeba jeden z nejpohodlnějších a nejrychlejších business jetů na světě – Gulfstream G650. Nebo zvolit menší Cessnu Citation CJ2.

Ekonomická efektivita

A to nejdůležitější na závěr – jaká je cena takového pronájmu? Zřejmě vás překvapí, že cestování privátními tryskáči může být při větším počtu pasažérů srovnatelné s náklady na cestování první třídou. Chystáte-li se tedy na obchodní jednání s celým týmem, tento způsob se vám i vašemu firemnímu účtu dokonce může vyplatit.

www.absjets.cz

Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

Recenze knihy: Umění žít pozitivně

Inspirativní a zábavná kniha, kde z každé stránky čiší humor a moudrost

Článek

Jak se stát Géniem: Nejlepší myšlenky Alberta Einsteina

Které zásadní myšlenky si lze odnést ze života a díla velikána světové historie?

Článek

Recenze knihy: 30 pravidel vítězů

Kniha Bodo Schäfera přináší pravidla pro úspěch a naplněný život

Článek

Rezidence Park Masarykova: blízko za sportem a do přírody

Ideální víkendové bydlení hodinu cesty od Prahy

Článek
Chcete odemknout všechny články? Pořiďte si předplatné
+ výběr knihy v hodnotě 390 Kč jako dárek
Koupit předplatné

Média, lži a příliš rychlý mozek

Průvodce postpravdivým světem

Článek

Strava má ohromný vliv na vaši kreativitu i náladu. Jak předejít stagnaci?

Aneb jste to, co jíte

Článek
Další články z rubriky Lifestyle