x
Zapomenuté heslo
Největší česko-slovenská byznysová platforma pro podnikatelé a investory
+420 272 650 781 support@montyrich.cz
Členství

Invest Summit 2018 - největší investiční konference již 19. června

Jak zařídit, aby vaše peníze pracovaly za vás?

06.05.2018 / Milan Charvát
Po úspěšné listopadové konferenci Building Better Business jsme se v MontyRich zaměřili na další oblast, která vás čtenáře nejvíce zajímá - investice. A jelikož v MontyRich vždy myslíme ve velkém, rozhodli jsme se uspořádat velkou investiční konferenci s názvem MontyRich Invest Summit. A se vší pokorou tvrdě pracujeme na tom, aby to byla ta největší a nejlepší investiční konference, která se kdy v Česku pořádala.

Celodenní investiční konference MontyRich Invest Summit se koná 19.6. v prostorách kina Dlabačov v Praze. Kromě tradičně kvalitního hlavního programu, který zajistí exkluzivní speakeři, na vás čeká bohatý catering a možnost networkingu s téměř 400 účastníky z řad investorů a podnikatelů. Proudem poteče kvalitní káva, koktejly z Metaxy, sklenky lahodné whisky od Glenfiddich i luxusní čokoláda z fontány od výrobce BonBon.

5 DOBRÝCH DŮVODŮ, proč přijít na MontyRich Invest Summit

1. Top speakeři

Jak jistě víte, v magazínu MontyRich se vždy objevují ty nejzajímavější osobnosti ze světa podnikání a investování. A na této konferenci tomu nebude jinak. Top speakeři, které byste mohli poslouchat od rána do večera a stejně vám to nebude stačit – to je MontyRich Invest Summit 2018.

2. Top témata

Často mluvíme s vámi, našimi fanoušky a čtenáři, a snažíme se vám tak díky zpětné vazbě pravidelně přinášet témata, která vám pomohou v byznysu i investicích. Akcie, private equity, nemovitosti, komodity, umění, kryptoměny a mnoho dalšího – to je MontyRich Invest Summit 2018.

3. Top publikum

Podnikatelé, manažeři, investoři, obchodníci…ti všichni budou na akci MontyRich Invest Summit 2018 a vy si tak můžete být jisti, že networking bude na každý pád přínosný. Kino Dlabačov svým perfektním řešením prostor přímo vybízí k navazování kontaktů. Takže důležité – nezapomenout doma vizitky!

4. Top catering

Snídaně, svačina, oběd, svačina, alko, nealko…po celý den je všem účastníkům k dispozici neomezený raut s vybranými lahůdkami. Každá přestávka se tak stává příjemným zpestřením akce, které ve spojení s networkingem znamená stoprocentní požitek po celý den.

5. Top Afterparty

A pro ty nejnáročnější tu máme tradiční afterparty, které se účastní hosté s VIP vstupenkou a samozřejmě také speakeři a další osobnosti z rozhovorů z magazínu MontyRich. Networking na té nejvyšší úrovni, kde se již mnohokrát domluvil budoucí byznys.

Do konce května budeme postupně zveřejňovat všechny řečníky a další informace k akci. A věřte, je na co se těšit!

Chcete být součástí této investiční konference a získat exkluzivní know how a cenné kontakty? Kupte si svou vstupenku již dnes! REGISTRUJTE SE ZDE

Pošlete to dál:
Pošlete to dál

Přečtěte si také

Organizujete eventy? 6 důvodů proč outsoursovat personální část

Maličkosti, které rozhodují o úspěchu a neúspěchu akce

Článek

Chcete se stát českým Jeffem Bezosem? Poradíme, jak na to

Online byznys, který může provozovat každý

Článek

Skeptici tvrdí, že Bitcoin nemá žádnou hodnotu, proč nemají pravdu?

Není snadné obhajovat Bitcoin v době, kdy jeho cena klesá…

Článek

Služby pro domácnost – příležitost pro miliardový byznys?

Digitální platformy dobývají domácnosti

Článek
Chcete odemknout všechny články? Pořiďte si předplatné
+ výběr knihy v hodnotě 390 Kč jako dárek
Koupit předplatné

Byznys v éře disrupce (1.): Jak technologie mění svět

Rozšířená realita mění svět práce

Článek

Virtuální asistentka ušetří čas i peníze

Mladá firma našla mezeru na trhu outsourcingu

Článek
Další články z rubriky Byznys