image description
19. června 2018, Praha

NEJVĚTŠÍ INVESTIČNÍ KONFERENCE V ČESKU

Hlavní partner
Partner
Vítejte

O čem byl Invest Summit 2018

Po úspěšné listopadové konferenci Building Better Business jsme se v MontyRich rozhodli, že vám v roce 2018 nabídneme rovnou dvě velké akce. Tou první je MontyRich Invest Summit, akce, která má za cíl stát se pravidelnou událostí, která bude svým návštěvníkům přinášet ty nejlepší řečníky z oblasti investování a exkluzivní investiční informace.

image description
Video Invest Summit 2018
Pro váš přehled

Program konference

Jak můžete vidět v programu níže, čeká vás opravdu jedno skvělé vystoupení za druhým. Abyste však mohli po celý den udržet pozornost a zaznamenat všechny důležité informace, čekají na vás také přestávky dostatečně dlouhé na to, abyste si odpočinuli, popovídali a samozřejmě si užili všudypřítomné skvělé jídlo a pití.

Hlavní program

19. června 2018, 8:00 - 18:00

Snídaně a networking v kavárně Dlabačov

Zahájení konference

Šéfredaktor magazínu MontyRich vás na akci tradičně přivítá, řekne pár slov k aktualitám v MontyRich a samozřejmě vás seznámí s programem konference.

image description

Milan Charvát

CEO MontyRich

Moderátor MontyRich Invest Summit 2018

Uznávaný ekonom a autor mnoha ekonomických publikací Lukáš Kovanda vás bude celým dnem provázet. Díky jeho znalostem se můžete těšit na mnoho zajímavých informací a plodné panelové diskuze.

image description

Lukáš Kovanda

Ekonom a hlavní analytik Cyrrus

Předinvestiční příprava

Co dělat když se investovat teprve chystám? Na co si dát pozor? Je dobré mít plán? Jaké chyby nejčastěji dělají začínající nebo pokročilí investoři?

image description

Petr Pleva

Vedoucí projektu WS Academy

Firma na burze

Jak firmu připravit na vstup na burzu? Kdy uvažovat o pražské burze a kdy o zahraniční? Jak by měl management firmy komunikovat směrem k akcionářům? Jak naopak mohou akcionáři získávat důležité informace o firmě a jejím stavu? Jak číst informace při IPO? To vše a mnoho dalšího v rámci panelové diskuze.

image description

Petr Koblic

Generální ředitel Burzy cenných papírů Praha
image description

Barbara Seidlová

Manažerka vztahů s investory, Skupina ČEZ

Krátká dopolední přestávka

Budoucnost fintech

Po roli CEO v první české crowdfundingové platformě Fundlift se nyní věnuje oblasti fintech v investiční skupině Rockaway. Jakou můžeme podle Andrey Lauren očekávat v této oblasti budoucnost?

image description

Andrea Lauren

Investment partner Rockaway

Panelová diskuze - Private equity

Investování do firem v malém i velkém. Jak firmy pro zainvestování vybírat, kdy z nich vystupovat a jak řídit své portfolio, včetně jeho optimální velikosti a složení?

image description

David Manych

Partner Natland Group SE
image description

Viktor Fischer

Investment partner Rockaway

Obědová přestávka - neomezený raut

Distressed Assets aneb jak koupit rozbitou firmu a vydělat na tom

Pokud máte k dispozici minimálně jednotky milionů korun a jste schopni v řízení projektů, mohou pro vás distressed assets představovat velmi zajímavou investici. Tomáš Raška se na tuto oblast specializuje a podělí se s vámi o své know-how, jak takové investice řídit.

image description

Tomáš Raška

Managing partner Natland Group SE

Investování do nemovitostí - je to hra, nebo seriozní business?

Přehled trhu s nemovitostmi – přehled posledního roku, prognóza a hlavní výzvy do budoucna. Koupě investičního bytu vs. komerční nemovitost – jakým způsobem lze realizovat investici? Jak vybrat správný nemovitostní fond, hlavní výhody a úskalí kolektivního investování

image description

Martin Skalický

Ředitel nemovitostního fondu EDULIOS

Krátká odpolední přestávka

Panelová diskuze - bude doplněno do 18.6.

Dáváme bohatství smysl?

Jak správně investovat, abychom v sobě cítili smysl bohatství, kterého se nám dostalo? Lze spojit racionalitu investičních rozhodnutí s laskavou srdečností, bez které se nám pocit štěstí a naplnění vyhýbá?

image description

Libor Malý

Zakladatel LMC

Odpolední přestávka - neomezený raut

Budoucnost energetiky – Investice s dvojím přínosem

Současný životní standard vyžaduje stále zvyšující se nároky na produkci elektrické energie a zároveň se zvyšuje množství produkovaných odpadů. Nutná změna v energetickém segmentu – jednom z nejsilnějších průmyslových odvětví nabízí velmi atraktivní investiční příležitosti, které jsou zároveň nezbytné pro udržitelný rozvoj naší civilizace.

image description

Tomáš Voltr

Místopředseda představenstva Energy financial group a.s.

Investiční portfolio ze smyčcových nástrojů

Vytvořte si hodnotné investiční portfolio ze špičkových světových smyčcových nástrojů tří staletí s garancí pravosti a posudku od jediného českého soudního znalce s mezinárodní působností a zároveň špičkového houslového virtuosa. Ten bude diskutovat společně s Jarmilou Hla Shwe, které se specializuje na alternativní investice prostřednictvím své společnosti AIA - Alternative Investment.

image description

Jaroslav Svěcený

Přední český houslový virtuos a soudní znalec v oboru smyčcových nástrojů

Zlato, ropa a další žhavé komodity

S vrcholícím hospodářským cyklem si můžeme všimnout růstu cen komodit. Zvláště zlato a ropa nabízejí zajímavé příležitosti pro investování. Jak se komoditám dařilo v uplynulých 10 letech a jaký je výhled do budoucna?

image description

Štěpán Křeček

Hlavní ekonom BH Securities

Krátká přestávka

Ochrání vás kryptoměny před další krizí?

Nikdo neví, kdy příjde, ale všichni o ní mluví. Další finanční krize. Naštěstí dnes máme nové bezpečné přístavy, jako je Bitcoin a další kryptoměny. Anebo zas tak bezpečné nejsou? Podívejme se společně na to, co chystají vlády a centrální banky po další krizi a zda nás před tím můžou ochránit kryproměny.

image description

Dominik Stroukal

Hlavní ekonom skupiny Roklen a autor knihy Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti

Panelová diskuze - kryptoměny a nová ekonomika

V čem vidí tři osobnosti budoucnost? Jsou kryptoměny novým zlatem? Jaké oblasti nové ekonomiky mají do budoucna velký investiční potenciál? To a mnoho dalšího v hodinové panelové diskuzi se zapojením publika.

image description

Ondřej Klečka

Investiční manažer Arca Capital
image description

Václav Dejčmar

Ekonom, filantrop, renesanční člověk a investor do finančních a private equity projektů.

Jak jsem vybudoval Marlenku

Velmi úspěšný podnikatel Gevorg Avetisjan vám poví nejen to, jak se mu podařilo vybudovat dnes už globálně úspěšný byznys, ale také do čeho on sám rád investuje.

image description

Gevorg Avetisjan

Zakladatel společnosti Marlenka International

VIP večeře a afterparty

Děkujeme

Hlavní partner

  • image description

Partneři konference

  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description

Podporujeme

  • image description