image description
BUILDING BETTER BUSINESS

MontyRich

Vítejte

O čem byl Building Better Business

"Cílem MontyRich vždy bylo posouvat své čtenáře blíž k úspěchu v byznysu i osobním životě. Konference MontyRich: Building Better Business Vám přinese nejen pořádnou dávku inspirace, ale také praktické zkušenosti a nové vědomosti, které můžete okamžitě využít. Chcete měnit svět? Zúčastněte se!"

image description
Video Building Better Business
Pro váš přehled

Program konference

<div style="text-align: center;"><span style="font-size:22px"><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold">Jak nastavit firemní procesy</span><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold">&nbsp;</span><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold">&nbsp;</span></span><br /> <span style="font-size:28px"><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold">Jak vybírat první zaměstnance</span></span><br /> <span style="font-size:36px"><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold">Jak vybudovat firemní kulturu</span></span><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold; font-size:16px">&nbsp; &nbsp;</span><br /> <span style="font-size:22px"><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold">Jak řídit firemní cashflow</span></span><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold; font-size:16px">&nbsp; </span><span style="font-size:22px"><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold">&nbsp;</span></span><br /> <span style="font-size:28px"><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold">Jak jednat s investory</span></span><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold; font-size:16px">&nbsp; &nbsp;</span><br /> <span style="font-size:36px"><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold">Jak přežít první tři roky</span></span><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold; font-size:16px"><span style="font-size:36px">&nbsp;</span> &nbsp;</span><br /> <span style="font-size:26px"><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold">Příběhy těch, kteří uspěli</span></span><span style="font-size:24px"><span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold">&nbsp; &nbsp;</span></span><br /> <span style="background-color:rgb(236, 236, 236); color:rgb(0, 0, 0); font-family:zonapro-bold; font-size:29px"><span style="font-size:22px">Právní stránka byznysu</span><br /> <span style="font-size:36px">A mnoho dalšího...</span></span></div>

Hlavní program

Nejlepší podnikatelská konference roku 2017

Otevření prostor a snídaně formou bufetu

Slovo šéfredaktora

Šéfredaktor a zakladatel magazínu MontyRich vás na akci oficiálně přivítá a řekne pár slov k programu a konceptu celé akce. Zároveň vás pak společně se svým týmem bude celou akcí provázet.

image description

Milan Charvát

CEO MontyRich

Z kuchyně Billa Gatese

Od úspěšného českého manažera Jana Mühlfeita se dozvíte, jakou strategii pro vedení firmy využíval Bill Gates, zakladatel Microsoftu a dlouhodobě nejbohatší člověk na světě. K tomu vám tento uznávaný speaker poví tajemství úspěšného vedení nejen týmů, ale i sebe samých.

image description

Jan Mühlfeit

Ex Microsoft, globální stratég, kouč a autor knih

Perfect start

Dana Bérová je úspěšnou českou podnikatelkou a investorkou. Dozvíte se od ní, jak sama začínala s podnikáním a co jsou podle ní nejdůležitější faktory úspěšného rozjezdu byznysu.

image description

Dana Bérová

Česká podnikatelka a investorka.

Crowdfunding očima CEO Fundliftu

Jak si úspěšně říct o hromadné financování projektu? Jak se daří české platformě Fundlift?

image description

Radek Musil

CEO Fundlift

Panelová diskuze - Svět investic

Investování do projektů z pohledu zkušených investorů. Jak projekt na vstup investora připravit, jak vést jednání s investorem i následné společné řízení firmy.

image description

Ondřej Bartoš

INVESTOR A SPOLUZAKLADATEL CREDO VENTURES
image description

Viktor Fischer

Investment partner Rockaway
image description

Michael Broda

Zakladatelem investiční skupiny Delta Capital.

Přestávka na oběd formou bufetu

Jak vybudovat z minima maximum

Stanislav Gálik ještě jako mladý čtyřiadvacetiletý kluk založil módní butik Galard, který po několika letech rozvoje prodal investiční společnosti DRFG. Na konferenci vám jako vystudovaný psycholog řekne něco o tom, jak se dá vybudovat byznys bez finančních prostředků a kontaktů.

image description

Stanislav Gálik

Podnikatel, psycholog, cestovatel a spisovatel

Panelová diskuze - Internetový byznys

Ondřej Fryc založil MALL.cz, Josef Matějka CZC.cz a Martin Rozhoň skupinu obchodů Vivantis. Jedni z nejúspěšnějších e-commerce podnikatelů v Česku se s Vámi podělí o své know how a zkušenosti s internetovým byznysem.

image description

Ondřej Fryc

ZAKLADATEL INTERNETOVÉHO OBCHODU MALL.CZ
image description

Josef Matějka

ZAKLADATEL OBCHODU S ELEKTRONIKOU CZC.CZ
image description

Martin Rozhoň

ZAKLADATEL SKUPINY ONLINE OBCHODŮ VIVANTIS

Jak využít technologie a inovace pro růst firmy

Filip Dřímalka je expert na digitální inovace a business development, který pomáhá firmám s technologickými inovacemi a transformací jejich produktů a služeb.

image description

Filip Dřímalka

Expert na digitální inovace a business development.

Distressed Assets - strašák, nebo příležitost

Ohrožená aktiva jsou relevantní vývojovou fází řady projektů, říká Tomáš Raška, majoritní vlastník investiční skupiny Natland Group, která se krom rezidenčního developmentu zaměřuje právě na tuto oblast firem.

image description

Tomáš Raška

Managing partner Natland Group SE

Umění dávat

Jak zabezpečit další generace?

Osobnost z titulní strany listopadového MontyRich si bude se šéfredaktorem Milanem Charvátem povídat o svém developerském byznysu i důležitosti rodiny.

image description

Vítězslav Vala

Vítězslav Vala

Panelová diskuze - Úspěšné ženy

Jaroslava Valová, zakladatelka Siko Koupelny, Simona Hornochová, bývalá náměstkyně ministra financí a Karolína Topolová, generální ředitelka AAA Auto. Tři úspěšné ženy vám prozradí nejen svůj recept na úspěch, ale také překážky, které třeba právě jako ženy musely překonávat.

image description

Jaroslava Valová

Zakladatelka Siko Koupelny
image description

Simona Hornochová

Daňová poradkyně
image description

Karolína Topolová

Generální ředitelka AAA Auto

Od milionu k miliardě

Pavol Krúpa je známý slovenský aktivistický investor a zakladatel skupiny Arca Capital. Na konferenci se od něj dozvíte, jak budovat stabilní byznys a investovat do jeho rozvoje, aby se jeho hodnota neustále zvyšovala.

image description

Pavol Krúpa

Aktivistický investor a zakladatel Arca Capital

Afterparty

Partneři konference

  • image description
  • image description

Podporujeme

  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description