Pilulka.cz bratří Kasů spustila první rozvoz léků v ČR

Lékárna chce pomoci seniorům či matkám s dětmi

Sekce: Startupy Datum: 19.05.2016 Autor: Pavel Hejkrlík
Lékárenská skupina Pilulka, za kterou stojí sourozenecké duo bratří Kasů, spustila na českém trhu novou službu rozvozu léků až do bytů nemocných. Služba je zacílena hlavně na seniory či maminky s dětmi.
Martin Kasa rozjíždí rozvoz léků.

Pilulka.cz prostřednictvím unikátní služby Pilulka Auto slibuje jako první lékárna v ČR doručení léků až do bytu do šedesáti minut od objednávky. Zákazníci mohou vybírat z více než 10 tisíc položek v nabídce Pilulky.

“V současné době již zákazníci nemusí chodit pouze do sítě růžových Pilulka lékáren, ale mohou s maximálním komfortem využít naší nové služby. Jako hlavní benefit této služby vidíme možnost doručení léků seniorům až do bytu bez nutnosti čekat na pošťáka. Druhou zákaznickou skupinou pro službu Pilulka Auto jsou pečující osoby, například maminky pečující o děti, které nemohou opustit a nemají jak se rychle dostat k potřebným lékům. A v neposlední řadě je určena všem, kteří si váží svého drahocenného času,“ říká Martin Kasa, spolumajitel Pilulka.cz.

Expanze do dalších měst již brzy

Nákup na Pilulka.cz je velmi jednoduchý a intuitivní i pro počítačové začátečníky. Společnost Pilulka navíc nabízí informační lékárenskou službu, kde se může zákazník poradit přímo s farmaceutem a zboží objednat. Pilulka v současné době se službou Pilulka Auto obhospodařuje téměř celé území Prahy a v následujících měsících plánuje své působení rozšířit i do dalších regionů v České republice a na Slovensku.

"Žádná jiná lékárna v ČR takovou službu nenabízí. Věřím, že s novou službou Pilulka Auto budou naši zákazníci spokojeni a že se nám ji brzy podaří rozšířit i do dalších měst v ČR a SR,“ dodává Michal Hanáček, výkonný ředitel Pilulka.cz.

Lepší než káva?
MontyRich newsletter
PODOBNÉ ČLÁNKY

Netoužíme po luxusu, chceme rozvíjet firmu, říkají bratři Kasové

Sekce: Podnikání Datum: 14.01.2016 14:00
Před 16 lety zjistili, že když spojí síly, dokáží velké věci. Dnes Petr a Martin Kasové obrací naruby lékárenský byznys.

Česká pošta si vyzkouší prodej léků

Sekce: Byznys Datum: 23.07.2014 11:35
Mladého podnikatele, který hledá byznys, ve kterém by se uchytil, připomíná v poslední době Česká pošta, která ve snaze smazat ztráty ze zásilkového byznysu zkouší stále nové nápady.

Nový šéf projektu Pilulka a mediální agentury ZenithOptimedia

Sekce: Byznys Datum: 11.01.2014 09:38
Všechny změny uplynulého týdne na významných postech vám opět shrne tradiční seriál Podnikového Zpravodaje o personálních změnách. Patrik Schober Patrik Schober se stal předsedou představenstva…
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Čeká nás konec globální ekonomiky? Čeho se obávají elity z Davosu?

Sekce: Byznys Datum: 23.01.2017 18:00
Setkání Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu na sebe vždy upoutají ohromnou pozornost médií, ekonomů, světové veřejnost, rozličná protestní hnutí vystupující proti globalizaci nevyjímaje.

4 jednoduché triky, jak se z toho nezbláznit (zůstat v práci pozitivní)

Sekce: Rady a tipy Datum: 22.01.2017 19:30
I když vás vaše práce baví, krizovým situacím se pravděpodobně nevyhnete. Díky těmto tipům budete takové chvíle zvládat lépe.

Ztratil milion dolarů během 24 hodin. Vzpamatoval se a založil miliardový a zdravý byznys

Sekce: Osobnosti Datum: 21.01.2017 20:00
Daniel Lubetzky je důkazem, že odhodlání je klíčovým předpokladem podnikání.