Sekce: Rozhovory

Dámská success story: Od brigády v call centru k ředitelské židli AAA Auto

Datum: 31. 07. 2017 11.00 / Autor: Roman Peterka
Z pozice generální ředitelky šéfuje „áčkům“ už pátým rokem, ve firmě ale působí mnohem déle – začínala tu krátce po maturitě. A ani její první úkol, se kterým sem přišla, nebyl nijak malý: Založit ve firmě call centrum.
Její profesní příběh je mimo jiné i ukázkou toho, že člověk by se měl vždycky snažit odvádět svou práci co nejlépe – protože nikdy neví, jakou další příležitost mu může přinést. Svou první velkou příležitost dostala Karolína Topolová (tehdy ještě Procházková) v průběhu studentské brigády – pracovala v call centru Hilton Diamond Clubu, postupně se propracovala na toho, kdo týmu telefonních operátorů velel z pozice programového manažera. A jedním z lidí, kterým se po telefonu snažila nabídnout výhody členství v Hilton Diamond Clubu, byl i zakladatel a donedávna majitel AAA Auto Anthony James Denny.

„Pan Denny byl jedním z klientů Diamond Clubu a ocenil, že jsem mu dokázala po telefonu prodat produkty a služby, které klub poskytoval. V té době zrovna uvažoval o založení telemarketingového centra pro AAA AUTO a hledal někoho, kdo by ho dokázal vybudovat. Tak se rozhodl dát šanci mně, i když jsem v té…
Další články
Podnikání

AAA Auto prodáno: Šestimiliardovou akvizici schválily antimopolní úřady

Článek
Podnikání

Opustila pohodlnou kancelářskou židli a otevřela si vlastní kosmetický salon

Malá ukázka toho, že za svým snem se můžete vydat kdykoli...
Článek
Podnikání

Developerské aktivity v centru Prahy

Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.