Sekce: Podnikání

Alpská chata, kde za týden necháte přes 10 milionů korun

Datum: 02. 01. 2015 22.00 / Autor: Tomáš Durčák
Chata Mont Blanc, která se nachází v malé francouzské obci Megève, je právem považována minimálně za nejluxusnější ubytování francouzských Alp. Je však dost dobře možné, že by snesla srovnání i s tím nejlepším, co mohou nabídnout Alpy jako celek. Za týdenní ubytování pro 12 dospělých a 4 děti zaplatíte v přepočtu asi 10,6 milionu korun.

Kromě famózního výhledu budete samozřejmě platit za luxus, kterým vás toto horské sídlo obklopí doslova na každém kroku. Komplex tvoří jedna hlavní chata, kde jsou čtyři ložnice pro dva a navíc ještě chatu pro hosty s dalšími dvěma ložnicemi. V ní je rovněž k dispozici ubytování až pro čtyři děti.

Kompletní privátní wellness a luxus kam oko dohlédne

Součástí domu je i přímo před ním ležící vyhřívaný bazén, ve kterém si jednak pohodlně zaplavete a zároveň můžete obdivovat stejně dechberoucí výhled, jaký se vám naskytne ze všudypřítomných velkých oken v interiéru. Kromě toho se uvnitř nachází soukromé lázně, které obsahují další, tentokrát vnitřní, bazén s masážními trysky.

Ten je doplněn saunou a prostorem pro tradiční tureckou lázeň hammam, která je známá tím, že dokáže výborně prohřát celé tělo. V chatě naleznete i masážní místnosti a na požádání si můžete objednat libovolnou proceduru, nebo se třeba nechat ostříhat od profesionální stylistky.

Povědomí o interiérovém vybavení si můžete každý udělat sám z níže přiložených fotografií. Zmíním zde pouze vybavení hlavní ložnice. Kromě prostorné postele zde najdete plasmovou TV, speciální podstavec pro iPod, sejf, mini bar, krb, šatník, koupelnu a přístup na terasu.

A mimochodem, pokud by se vám nechtělo do tohoto alpského ráje přepychu cestovat autem, před chatou je prostor, na kterém lze přistát helikoptérou.

chalet-mont-blanc-1

chalet-mont-blanc-17

chalet-mont-blanc-13

chalet-mont-blanc-23

chalet-mont-blanc-22

Po zhlédnutí interiéru se jen obávám toho, že než si jej do sytosti užijete, bude týden pryč a na zdejší úžasné sjezdovky si v opojení soukromým wellness ani nevzpomenete.

  • Luxus
  • Alpy
  • Francie
  • Mont Blanc
  • Horská chata
Další články
Podnikání

Vánoce nebo letní dovolená v Aspenu? Stačí vám jen pár milionů

Aneb jak si užít relax jako z amerického filmu
Článek
Podnikání

Za 13 milionů euro si nyní můžete koupit luxusní hrad ve francouzském Nice

Hrad jako z pohádky na francouzské Riviéře
Článek
Podnikání

Luxusní Villa Jasmine po Enrique Iglesiasovi je na prodej za 610 milionů korun

Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.