Sekce: Podnikání

Tři důvody, proč má smysl studovat MBA online

Datum: 16. 12. 2016 17.00 / Autor: Zdravko Krstanov
Patříte mezi lidi, kteří by rádi studovali, ale nemají čas na docházení do školy? Chcete dramaticky zvýšit své šance na lépe placené zaměstnání? Nebo si pouze doplnit vzdělání k udržení současné pozice? Toto jsou tři důvody, proč ve vám vyplatí studovat MBA online.

1) Časová flexibilita

Otřepané slovní spojení, které stále spousta lidí píše do svých životopisů. Při studiu MBA online pak ale skutečně nabývá na významu. Není potřeba kamkoli docházet, takže můžete studovat po večerech z pohodlí svých domovů, zatímco se na denní bázi věnujete svému zaměstnání nebo podnikání. Studiu nemusíte nic obětovat, pouze onen volný čas.

Celý program je navíc v českém jazyce, což časové náklady ještě snižuje. Jedinou podmínkou zůstává dokončení studia do dvou let od zahájení. Ti nejpilnější to však zvládnou již během čtyř měsíců.

2) Uplatnění

“Neustále se vzdělávejte. Kdykoli se totiž může objevit někdo, kdo vám nakope zadek”, tvrdí miliardář Mark Cuban. Co stačilo včera, nemusí stačit zítra. Titulem MBA (na rozdíl od mnoha titulů z klasických státních škol) dokazujete, že jste schopni řešit reálné problémy, které mohou v byznysu nastat. Jako takoví se rázem pro zaměstnavatele stáváte více atraktivními uchazeči.

Statistiky dokazují, že 91 % absolventů MBA na Oxford Business Education Instituce získalo do jednoho roka lepší pracovní uplatnění.

3) Finance

Čísla hovoří jasně. Hned 64 % absolventů získá ihned lepší pracovní ohodnocení. Téměř třem čvrtinám z absolventů se pak náklady na vzdělání vrátily do jednoho roku. Cena za kompletní studium MBA na OBEI činí 69 tisíc korun a je tak jednou z nejvýhodnějších na českém trhu. Hodnota, kterou za tyto peníze získáte, je mnohonásobně větší.

Cenu studia lze rozdělit až do 12 měsíčních splátek, a to bez úroku.

Více informací naleznete na www.obei.cz

Další články
Podnikání

Tři důvody, proč je cestování základem úspěšného podnikání

Článek
Podnikání

3 důvody, proč je Elon Musk novým Stevem Jobsem

iPod, iTunes, iPad, iPhone...Tesla
Článek
Byznys

Tři důvody, proč se místo klasických kanceláří nastěhovat do coworkingu

Makáme společně
Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.