Sekce: Podnikání

Dá se získat milionové know-how za dva dny? Na této pražské akci rozhodně ano!

Nezmeškejte Startup Summit
Datum: 06. 10. 2016 17.30 / Autor: Zdravko Krstanov
Největší startupová akce svého druhu u nás je za dveřmi. Mezi několika desítkami brilantních mozků najdete jak českou, tak světovou startupovou, investorskou a korporátní elitu. Počet míst je omezen a zmenšuje se raketovou rychlostí.

Návštěvníci se mohou těšit na diskusi českých, polských a francouzských venture investorů o startupové scéně. Zazní odpovědi na otázku, co startupy v našem regionu umí skvěle a co by se měly ještě naučit. Prezentace CEO jednoho z nejúspěšnějších českých startupů Olivera Dlouhého z Kiwi.com poodhalí budoucnost mezinárodní dopravy. Perspektivu korporací vysvětlí mimo jiné zástupci O2 Bolt, Microsoft a další. 

Samostatnou a velmi oblíbenou kapitolou je již tradičně pitchování před investory. Startupy se mohou přihlásit do pitche a prezentovat před šéfem londýnského Startup Grindu, domácích Rockaway, CEO francouzského Ott & Partners, korporátně-inovačního O2 Bolt, konzultanty EF1, továrnou na inovace Creative Dock a adtechovými specialisty z Air Ventures. Hosté se mohou těšit i na zajímavé panelové diskuse a akci na doslova vysoké úrovni, která se odehraje ve 27. patře v prostorách s rozhledem na celou metropoli. Nedílnou součástí programu bude také networking.

Význam prezentování a účasti na klíčové akci v rámci startupové scény vysvětlil i zakladatel společnosti Kiwi.com Oliver Dlouhý. „Promlouvat na Startup Summitu je pro mě osobně důležité. Sám jsem si totiž zažil jaké to je, když se firma z absolutního minima dostane na vrchol za velmi krátkou dobu a rád se s ostatními o náš příběh podělím.", říká autor myšlenky vyhledávače levných letenek mezi nespolupracujícími aerolinkami, který loni vykázal tržby v hodnotě 2,2 miliardy korun a stále raketově roste.

MontyRich vás jako mediální partner na celou akci (26.10 a 27.10.) srdečně zve! Více informací naleznete na www.startupsummit.cz

Další články
Podnikání

Pražské odpadkové provizorium pokračuje. Válka se odsouvá na leden

Článek
Podnikání

Letargie pražské burzy – vzpruží jí Kofola?

Článek
Podnikání

Na český trh vstupují další arabské aerolinie – Flydubai

Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.