Sekce: Podnikání

Chcete investovat a žít v ráji? Odpovědí je Chorvatsko!

Skrytý potenciál Jadranu
Datum: 26. 09. 2016 11.30 / Autor: Zuzana Černá
Přemýšlíte o možnosti bydlení u moře, nebo chcete investovat do nemovitostí v přímořských oblastech? Zkuste zemi s křišťálovým mořem – Chorvatsko.

Již od roku 2009 se nemusí občané EU zaobírat otázkou, zda je možné nemovitost v Chorvatsku vlastnit. To je dle aktuální legislativy možné jak právnickou, tak fyzickou osobou. Pro jakýkoliv právní úkon – jakým je například právě koupě nemovitosti – pak musí mít subjekt přiděleno osobní indetifikační číslo, tzv. OIB. Vše se potom řídí místními zákony a daňovým systémem v Chorvatsku. Podle toho se například nehradí každoroční daň z nemovitosti, neodmyslitelnou součástí koupě je ale daň z převodu. Ta činí jednorázově 5 % z kupní ceny a hradí ji kupující.

Podívejte se na ty nejlepší apartmány, které jsou zde v současné době nabízeny. 

Pješčana Uvala


V bezkonkurenční lokalitě klidné zátoky Pješčana Uvala se nabízí příležitost investice do luxusního mezonetového penthouse apartmánu, a to v nejlukrativnější oblasti na poloostrově Istrie. Výstavba bude započata během podzimních měsíců roku 2016 a dokončena v roce 2017. Stavba se nachází v blízkosti přístavu, centra města i nádherné pláže. Samotný apartmán se pak rozléhá přes dvě patra a má nejlepší umístění v rámci budovy. Terasy jsou vysunuté těsně nad moře s nádherným výhledem do okolí. Apartmán má v nižším patře terasu s výhledem na moře a balkón. Dále potom prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnici. Součástí tohoto patra jsou také dvě koupelny. Nejvyšší patro se střešní terasou nabízí dvě ložnice a dvě koupelny.

Veškeré materiály ke stavbě jsou v nejvyšší dostupné kvalitě, před samotnou stavbou má zájemce také možnost si se staviteli domluvit individuální úpravy vnitřního řešení spolu s možností rozdělit tento apartmán na dvě samostatné jednotky.
 

Medulin


Další možností je nádherný mezonetový apartmán v centru města Medulin. Vstup do apartmánu je umístěný ve druhém patře samostatně stojící budovy v blízkosti krásné pláže i centra města s přístavem. V nižším patře apartmánu se nachází ložnice s koupelnou, ve vyšším patře jsou dvě útulné ložnice a samostatná koupelna. V tomto patře je také krásný podkrovní obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Odtud je pak přímý vstup na menší terasu s posezením a výhledem na moře, ze které vedou schody na překrásnou střešní terasu. Ta nabízí výhled od přístavu s kavárnami a restauracemi až po nádherné písečné a oblázkové pláže lemované borovicovými háji. Apartmán byl vybaven dle návrhu bytové designerky. Zařízení je krásné, svěží a moderní. Všechny ložnice jsou vždy vybaveny manželskou postelí s nočními stolky a šatní skříní. V obývacím pokoji je potom pohodlný gauč a kuchyňský kout na míru spolu s účelným jídelním stolem.

Koupi těchto nemovitostí, stejně jako veškerý právní servis a také individuální vnitřní vybavení podle vašich vlastních přání pak můžete řešit přes realitní servis ANBA REAL

Další články
Lifestyle

Kam jezdí relaxovat slavní a úspěšní? 7 destinací pro inspiraci

Článek
Lifestyle

Jak se žije na plachetnici? 8 odpovědí na nejčastější otázky

Článek
Podnikání

Real Madrid je opět nejbohatší, už podesáté za sebou!

Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.