Sekce: Podnikání

Máte startup a chcete pořádnou příležitost? Vyražte za čínskými investory

Keiretsu Forum nabízí českým startupům příležitosti v Číně
Datum: 03. 06. 2016 12.00 / Autor: Pavel Hejkrlík
Mezinárodní platforma andělských investorů Keiretsu Forum ve spolupráci s místní pobočkou v Praze připravuje vyslání českých startupů do Číny. Tam mohou představit své nápady investorům v rámci China Angel Investment Summit.

 

Mezinárodní platforma andělských investorů Keiretsu Forum ve spolupráci s místní pobočkou v Praze připravuje vyslání českých startupů do jedněch z největších čínských měst – Čcheng-tu a Čchung-čching, kde se mohou zúčastnit China Angel Investment Summit. „Pro české startupy s globální ambicí jde o výbornou příležitost pro prezentaci před čínskými business angels a venture capital investory a získání nových kontaktů. Přítomni budou také zástupci místních továren a samosprávy. Otevíráme tak možnosti pro další perspektivní projekty, které nyní pošleme do Číny,“ říká Petr Lemoch, šéf Keiretsu Forum Prague.

Šance se v tuto chvíli nabízí až třem českým projektům, zejména startupům z oblasti IT (hardware), technologií a energetického průmyslu, robotiky a elektromobility.

Uzávěrka přihlášek je v pondělí 6. 6. 2016, poté budou vybráni nejlepší kandidáti. Global Angel Investment Summit se uskuteční od 15. do 20. června a Keiretsu Forum ve spolupráci s čínskou vládou hradí všechny náklady kromě letenek do Číny.

Kdy: 15. až 20. června 2016

Kde: Čcheng-tu a Čchung-čching, Čína

Co: Prezentace před několika desítkami vybraných čínských angel investorů, VC a zástupců výrobních kapacit. Networking.

Pro koho: IT a technologické startupy s globálními ambicemi

Keiretsu Forum je největší celosvětová síť andělských investorů (angel investors), tedy kapitálu a finančních zdrojů s téměř 50 zastoupeními na 3 kontinentech. Investiční komunita Keiretsu Fora se skládá z akreditovaných soukromých investorů poskytujících startovní a venture (tedy rizikový a rozvojový) kapitál. Praha zastřešuje velký region střední a východní Evropy, prozatím Slovenska, Polska a Běloruska a je jedinou společností tohoto druhu na českém trhu.

 

Další články
Podnikání

Australský designový startup Canva získal zajímavé investory

A během dvou let 5 milionů uživatelů
Článek
Podnikání

Ondřej Bartoš: Investory do startupů láká přivést na svět něco nového

Proč stále více milionářů podporuje mladé firmy
Článek
Podnikání

Zakladatel populárního 9gag.com Ray Chan radí, jak vytvořit milionový byznys

A nehledejte v tom žádné složitosti
Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.