Sekce: Podnikání

Podívejte se na 10 nejlepších hotelů letošní sezony

aneb krása střídá nádheru. I za rozumné peníze
Datum: 09. 06. 2016 14.00 / Autor: Pavel Hejkrlík
Chystáte se letos na zahraniční dovolenou? Podívejte se na deset nejlepších hotelů světa pro rok 2016, jak je sestavil populární cestovatelský portál TripAdvisor. Možná vás překvapí, že ten nejlepší je v Indii, stejně jako fakt, že do TOP10 se dostaly i dva hotely, kde se dá přespat za sto dolarů.
Desítka nejlepších hotelů pro rok 2016 podle TripAdvisor.

Nejlepším hotelem pro letošní rok je podle portálu Trip Advisor hotel Umaid Bhawan Palace v indickém Jodphuru. Vlastníkem je rodina, která v minulosti patřila k prominentům, ovšem po odebrání královských titulů a privilegií v sedmdesátých letech minulého století se zaměřila na turismus. Hotel byl postaven v letech 1928 až 1943 a sloužil jako soukromá rezidence mahárádži Umaida Singha.

“Bylo bráno za něco špatného, když se král nebo příslušník královských kruhů angažoval v byznysu,” vysvětluje stanici CNN Gaj Umaid, který je pravnukem Umaida Singha. “Když přišla nezávislost, neměli jsme zdroj příjmu. Rodina nakonec objekt nabídla státu, ale naštěstí se tak nestalo.”Podívejte se v přiložené fotogalerii i na ostatní skvosty v letošní nabídce. Cenové rozpětí TOP10 hotelů letošní sezony je celkem přívětivé, průměrné ceny pokojů se pohybují od 2 do 28 tisíc korun, záleží ovšem na sezoně a dalších atributech.
Další články
Lifestyle

Hotely, které samy o sobě stojí za dovolenou

Článek
Podnikání

Brian Chesky: Díky touze po dobrodružství se stal miliardářem

Článek
Podnikání

Loni o Vánocích kupovali drahý prsten a pivovar, letošní Vánoce prožili v dluzích

Dva slavní piloti ukazují, jak se nemá zacházet s penězi
Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.