Sekce: Podnikání

Pilulka.cz bratří Kasů spustila první rozvoz léků v ČR

Lékárna chce pomoci seniorům či matkám s dětmi
Datum: 19. 05. 2016 14.00 / Autor: Pavel Hejkrlík
Lékárenská skupina Pilulka, za kterou stojí sourozenecké duo bratří Kasů, spustila na českém trhu novou službu rozvozu léků až do bytů nemocných. Služba je zacílena hlavně na seniory či maminky s dětmi.
Martin Kasa rozjíždí rozvoz léků.

Pilulka.cz prostřednictvím unikátní služby Pilulka Auto slibuje jako první lékárna v ČR doručení léků až do bytu do šedesáti minut od objednávky. Zákazníci mohou vybírat z více než 10 tisíc položek v nabídce Pilulky.

“V současné době již zákazníci nemusí chodit pouze do sítě růžových Pilulka lékáren, ale mohou s maximálním komfortem využít naší nové služby. Jako hlavní benefit této služby vidíme možnost doručení léků seniorům až do bytu bez nutnosti čekat na pošťáka. Druhou zákaznickou skupinou pro službu Pilulka Auto jsou pečující osoby, například maminky pečující o děti, které nemohou opustit a nemají jak se rychle dostat k potřebným lékům. A v neposlední řadě je určena všem, kteří si váží svého drahocenného času,“ říká Martin Kasa, spolumajitel Pilulka.cz.

Expanze do dalších měst již brzy

Nákup na Pilulka.cz je velmi jednoduchý a intuitivní i pro počítačové začátečníky. Společnost Pilulka navíc nabízí informační lékárenskou službu, kde se může zákazník poradit přímo s farmaceutem a zboží objednat. Pilulka v současné době se službou Pilulka Auto obhospodařuje téměř celé území Prahy a v následujících měsících plánuje své působení rozšířit i do dalších regionů v České republice a na Slovensku.

"Žádná jiná lékárna v ČR takovou službu nenabízí. Věřím, že s novou službou Pilulka Auto budou naši zákazníci spokojeni a že se nám ji brzy podaří rozšířit i do dalších měst v ČR a SR,“ dodává Michal Hanáček, výkonný ředitel Pilulka.cz.

Další články
Podnikání

Netoužíme po luxusu, chceme rozvíjet firmu, říkají bratři Kasové

Exkluzivní rozhovor se dvěma úspěšnými bratry
Článek
Podnikání

Česká pošta si vyzkouší prodej léků

Článek
Podnikání

Nový šéf projektu Pilulka a mediální agentury ZenithOptimedia

Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.