Sekce: Podnikání

Jste experti na on-line marketing? Zjistěte, kde vám mizí desetina obratu!

Datum: 04.05.2016 16:34
Affiliate konference, největší setkání českých a slovenských expertů věnované výhradně internetové affiliate reklamě a výkonnostnímu marketingu, se již po deváté uskuteční v Praze – ve čtvrtek 12. května 2016.

Přední odborníci z oboru se podělí s posluchači o své zkušenosti a know-how a představí nové trendy.

"Vedle přednášek předních českých affiliate specialistů zazní i témata, která s tímto oborem úzce souvisí – například UX, analytika, marketing na sociálních sítích, multichannel targeting a další. Tedy témata, která dnes řeší prakticky každý e-shop," říká Robert Studený, provozní ředitel VIVnetworks.com.

Přednášet budou například Andreas Müller a Björn Klein ze CJ.com, Peter Hajduček z Footshop.cz, Petr Andrýsek ze Socialsharks či Ondřej Bělský z Alza.cz. Hlavním cílem Affiliate konference je možnost okamžitě v praxi využít získané informace – účastníci tak hned po odchodu z přednáškového sálu mohou začít vylepšovat své internetové projekty.

"Česká republika je nejrychleji rostoucím affiliate trhem v Evropě. Jsme rádi, že se affiliate stal důležitou součástí marketingového mixu velkých e-shopů a věříme, že si cestu najde i k těm menším. Nikdo přece nechce opomíjet 10 a více procent svého obratu," uvedl na závěr Robert Studený.

Organizátorem Affiliate konference je společnost VIVnetworks.com, generálním partnerem je affiliate síť CJ.com. Program a informace o registraci na www.affiliatekonference.cz.

Další články

Zapojte se do affiliate programu MontyRich a získejte tučné provize!

Máte vlastní web? Dokážete oslovit velkou komunitu lidí? Zapojte se
Článek

Recenze: Online marketing

Online marketing jako steroid pro váš byznys. Ovládněte jej díky této jediné knize!
Článek

Investujete do akcií? Zjistěte, které se vám vyplatí

Vyplatí se investice do akcií velkých společností?
Článek

Chcete každé ráno pořádnou dávku inspirace?

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se již k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.