Trainee program MontyRich: Elitním obchodníkem za jeden měsíc II.

Hledáme opět mladé ambiciózní osobnosti s chutí růst

Sekce: Podnikání Datum: 12.08.2016 Autor: Milan Charvát
My v magazínu MontyRich věříme na talent, a proto jsme se rozhodli dát opět šanci jednomu z vás, aby se stal součástí našeho týmu. V rámci speciálního měsíčního trainee programu budeme pracovat na jeho schopnostech a dovednostech tak, aby se z něj po jeho skončení stal elitní obchodník, který bude disponovat rozsáhlou sítí kontaktů a kvalitními obchodními dovednostmi.
Trainee program trvá jeden měsíc a jeho cílem je "vytvoření" komplexního obchodníka, který se po dokončení programu přidá oficiálně do týmu MontyRich a bude s námi pracovat na úspěchu magazínu.

Rozhovor s prvním absolventem

První "turnus" již aktivně probíhá, jeho účastníkem je jedenadvacetiletý Jan Chmiel. Honza dokončí trainee program právě na konci srpna a jeho dojmy najdete v následujícím minirozhovoru:

Honzo, proč jsi se do trainee programu přihlásil?
Viděl jsem program jako příležitost pracovat v inspirativním magazínu, který vytváří pro mě důležité hodnoty. Také jsem se chtěl naučit něco nového, co mě posune dál v kariéře i v osobním životě.
 
Jak program naplnil Tvá očekávání?
Každý den se posouvám dál a každý den mám větší chuť něco dokázat, takže z tohoto pohledu je moje očekávání splněno. Navíc vidím, že směr, kterým se MontyRich vydal, má opravdu smysl, takže jsem moc rád, že se toho můžu účastnit.
 
Co jsi se už naučil?
Cítím, že moje komunikační dovednosti se hodně zlepšily. Hodně jsme pracovali například na mém hlasovém projevu, řeči těla a dalších faktorech, které mi dříve přišly nedůležité, ale ve skutečnosti jsou pro obchod zásadní. Také se postupně stávám produktivnějším, protože při tempu, v kterém program probíhá, zkrátka nemáte na výběr.
 
Doporučil bys program dalším ambiciózním lidem?
Určitě ano. Jestli chcete dělat kreativní práci a do toho se naučit spoustu nových věcí, poznat spoustu zajímavých lidí, není na co čekat.

Obchodníkem v MontyRich

Samotnou pozici obchodníka asi netřeba dlouho představovat. V dnešní době už obchodník není žádným aktivním telefonistou, který by celý den "žhavil linku" a snažil se polapit desítky nových klientů. Obchodník, tak jak ho vidíme my, je dnes manažerem s rozsáhlou sítí kontaktů, o které se náležitě stará. Práce obchodníka se stává součástí jeho života, výjimkou nejsou večeře či kulturní akce s klienty, společné výlety i schopnost řešit problém kdykoli, neboli 24/7. Hlavním úkolem obchodníka v magazínu MontyRich je vymyslet společně s klientem řešení, jak ho efektivně propagovat v tištěném magazínu i na webu.

Koho tedy hledáme?

AMBICE - ENERGIE - STYL

Hledáme ambiciózní osobnosti s citem pro detail, chutí růst a smyslem pro komunikaci a seznamování. Jedná se o klasickou fulltime pozici, takže je potřeba bydliště v Praze. Obchodník musí působit reprezentativně, takže je nezbytné elegantní oblečení a stylová úprava. Ale co je nejdůležitější, to je sdílení naší vize. Vize, že každý člověk může změnit svět, že každý projekt může dosáhnout až na vrchol.

Co nabízíme?

VIZE - KONTAKTY - ÚSPĚCH

Vizi. Máte možnost vyrůst společně s celým projektem MontyRich a dosáhnout tak kariérního vrcholu. Stejně tak se dostanete na zajímavé akce pod hlavičkou MontyRich Ambassadors, což pro vás znamená nové informace a zajímavé kontakty. Mimo to vás samozřejmě čeká odměna ve formě fixu a následně též provizí. A také mladý ambiciózní kolektiv sedící v kancelářích na Václavském náměstí.

Plán programu:

5. - 9. září - seznámení s týmem a prací obchodníka MontyRich
12. - 23. září - aktivní spolupráce s obchodním týmem MontyRich (návrhy spolupráce, doprovodné schůzky ect.)
26. - 30. září - vlastní obchodní aktivita za asistence vedení obchodního týmu a další rozvoj schopností

Kdo se vám bude věnovat?

VH profilVeronika Hrůzková
Zkušená obchodnice, která vede obchodní oddělení MontyRich už druhým rokem. V rámci trainee programu vás naučí základním obchodnickým dovednostem jako telefonování, vedení schůzky či vyjednávání obchodu.


MCH profil finalMilan Charvát
Zakladatel a šéfredaktor magazínu MontyRich, který ovšem svojí kariéru v médiích začínal jako obchodník velkého mediálního domu. V rámci trainee programu vás naučí jak efektivně dotahovat obchody do zdárného konce a jak si vytvářet kvalitní síť kontaktů.

 
Ukažte světu svůj talent!

Pokud vás dvouměsíční program MontyRich zaujal, neváhejte nám poslat svůj životopis a pár důvodů, proč právě Vy, na e-mail milan.charvat@montyrich.cz. Pohovory budou probíhat do 31. srpna 2016.

 
Lepší než káva?
MontyRich newsletter
PODOBNÉ ČLÁNKY

MontyRich hledá talenty do svého týmu: Redaktory a obchodníky

Sekce: Lifestyle Datum: 15.11.2015 18:00
Magazín MontyRich už je na trhu více než jeden rok a za tu dobu se stal oblíbeným čtením desítek tisíc ambiciózních lidí. A stejně tak jako naši čtenáři, máme velké ambice i my. Abychom z MontyRich…

Odebírejte newsletter MontyRich a vyhrajte předplatné tištěného magazínu MontyRich!

Sekce: Lifestyle Datum: 13.02.2015 14:00
Je pravda, že úspěch není nikdy zadarmo, je potřeba tvrdě makat a dřít, aby člověk stanul na vrcholu. Magazín MontyRich vám chce tu cestu aspoň trochu usnadnit. Nebo vás alespoň inspirovat a…

Jak ve firmě táhnout za jeden provaz?

Sekce: Podnikání Datum: 25.09.2014 09:00
Berete firmu jako tlupu lidí, kteří s vámi jen spolupracují, nebo jako svojí rodinu, která s vámi prožívá vaše úspěchy a neúspěchy?
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Andrea Lauren a její fantastický příběh, jak se z Česka dostat do epicentra bankovnictví v Londýně

Sekce: Byznys Datum: 24.02.2017 20:00
Po vzoru své maminky se vydala do světa bankovnictví. Velkou část kariéry strávila v bankovním epicentru Londýna, pracovala pro giganty jako JPMorgan nebo HSBC. Po dlouhých letech v zahraničí se…

Do postele bez notebooku aneb 5 tipů, jak efektivně zvýšit kvalitu svého spánku

Sekce: Byznys Datum: 23.02.2017 21:00
Většina zdatných podnikatelů potvrdí, že bez odpočinku se dlouhodobě fungovat nedá. Jak si tedy dopřát kvalitní a zdravý spánek?

Pravidla vyjednávání – nikdy nedělejte kompromisy

Sekce: Rady a tipy Datum: 23.02.2017 20:00
Jak často se dostáváte do situací, kde se střetávají vaše zájmy s okolními? A jak často volíte útok či únik? Následující článek by vám měl pomoci přenést vyjednavačské techniky jak do běžného života,…