Sekce: Podnikání

Daramis uvádí na trh nový residenční projekt Beranka

Datum: 14. 01. 2016 12.00 / Autor: Komerční sdělení
Na východním okraji Prahy 9 v Horních Počernicích vznikne nové bydlení pro desítky rodin. Společnost Daramis zde plánuje postavit 87 rodinných domů v dispozicích od 4+kk do 5+kk s vlastní zahradou, garáží, terasou a přípravou na krb. Projekt Beranka vyniká decentní moderní architekturou, která respektuje charakter lokality a vysoké nároky budoucích majitelů na osobité bydlení. Jeho součástí je i dětské hřiště. Výstavba Beranky odstartuje na jaře 2016 a předpokládaný termín dokončení první fáze je konec roku 2017. Prodej prvních 26 domů byl právě zahájen.
„Budoucím obyvatelům Beranky chceme poskytnout veškeré výhody bydlení ve vlastním domě. Každému zájemci umožníme výběr z několika velikostí i typů půdorysu domu a nabídneme možnost zvolit si ideální velikost zahrady či terasy. Naším záměrem je vybudovat rodinné domy šité na míru konkrétním majitelům a jejich potřebám, a to včetně zdánlivých detailů. Na výběr je proto například barevný odstín fasády nebo charakter zábradlí na balkoně,“ říká Martin Vachek, ředitel marketingu a prodeje společnosti Daramis.

Daramis Beranka 0002

V projektu Beranka vzniknou celkem 4 typy domů, 27 dvoupodlažních s dispozicemi 4+kk a 60 třípodlažních ve velikosti 5+kk. Jednotlivé typy domů se liší dispozičním řešením a velikostí užitné plochy i zahrady, která se pohybuje v rozmezí od 100 do 300 m2. Všechny domy jsou vzdušné, prostoupené světlem a nabízí široké možnosti realizace interiéru. V rámci nadstandardu si budoucí majitelé domů mohou pořídit krb, úsporný elektrický kotel, tepelné čerpadlo, výtah, zvířecí dvířka do vstupních dveří a mnoho dalších benefitů.

Daramis Beranka 0003

Horní Počernice si stále uchovávají svůj venkovský charakter a jsou oblíbenou lokalitou zaručující klid a téměř rodinnou atmosféru na dosah všech vymožeností velkoměsta. Cesta autobusem na Černý Most trvá 9 minut, odkud jste za 20 minut v centru města. Horní Počernice jsou součástí městské infrastruktury a nabízí kompletní občanskou vybavenost. Nedaleko se nachází nově rekonstruovaný Chvalský zámek, kde se v průběhu roku koná celá řada akcí a výstav. Adrenalinové zážitky skýtá zábavní areál Tvrz Hummer a nadšení golfisté jistě ocení Golf Resort Black Bridge. Okolí je vhodné pro procházky například k blízkému rybníku anebo k jízdě na kole po místní cyklostezce navazující na Klánovický les.
www.domyberanka.cz
        
Další články
Podnikání

LUXUSNÍ REZIDENČNÍ PROJEKT MARINA ISLAND NEZASTAVÍ ANI PŘÍZEMNÍ MRAZÍKY

V BYTOVÉM KOMPLEXU BYLA PRÁVĚ ZAHÁJENA STAVBA DALŠÍ BUDOVY
Článek
Podnikání

Město ve městě. V New Yorku se staví nej realitní projekt USA

Nová čtvrť Hudson Yards vyjde na 25 miliard dolarů
Článek
Podnikání

Zaostřeno na nový projekt České pošty

Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.