Job snů: Staňte se fulltime redaktorem magazínu MontyRich.cz!

Hledáme redaktora přes byznys, osobní rozvoj a lifestyle

Sekce: Podnikání Datum: 09.09.2016 Autor: Milan Charvát
Občas se v životě člověka objeví příležitost, které se dá říkat OSUDOVÁ. A tahle mezi ně jednoznačně patří. Kde jinde si můžete povídat s úspěšnými a ještě za to dostávat zaplaceno?
My v MontyRich věříme na talent. Na talent, který může být ukrytý v každém z nás. A pokud by neexistovaly firmy, které dávají prostor talentu, moc dobře by to s naším světem nedopadlo. Takže když jsme si řekli, že posílíme naší redakci, uděláme to přesně tímto stylem. Najdeme neobjevený talent.
 
Vstupte do světa úspěšných!

Koho tedy hledáme?

Hledáme mladého člověka, plného energie, nápadů a odhodlání měnit svět! Tím, že se jedná o fulltime pozici, je podmínkou také bydliště v Praze. Požadujeme také zodpovědnost, pečlivost a reprezentativní vystupování. No a jelikož se jedná o redaktorskou pozici, je na místě také perfektní ovládání češtiny, slohově i gramaticky, a také znalost byznysového a lifestyle prostředí.

Co nabízíme?

Životní příležitost! A ta zahrnuje možnost být součástí tvorby exkluzivního magazínu, který si za dva roky fungování získal tisíce čtenářů. Takže vás čeká také prestiž a možnost ovlivňovat osudy druhých. A aby toho nebylo málo, získáte zázemí v mladém kolektivu v kancelářích u Václavského náměstí.

Jaká bude náplň práce?

Budete psát hlavně o byznysu, osobním rozvoji a životním stylu, ale určitě se dostanete také k rozhovorům s úspěšnými a na akce pořadané klubem MontyRich Ambassadors.
 
Využijte životní příležitost!
 
Napište na email milan.charvat@montyrich.cz – žádné životopisy, ty nejsou důležité. Pošlete jeden ukázkový článek (žádný odkaz apod., prostě originál vytvořený na míru pro MR) a také vaši osobní vizi toho, kam by se podle vás měl magazín MontyRich obsahově do budoucna ubírat. Články můžete posílat do 18.9., poté se uskuteční pohovory s těmi, jejichž příspěvky nás zaujaly.

 
Lepší než káva?
MontyRich newsletter
PODOBNÉ ČLÁNKY

Lifestyle redaktor magazínu MontyRich

Sekce: Osobní rozvoj Datum: 27.01.2017 10:00
Moderní byznysový magazín MontyRich, který tradičně píše o úspěšných podnikatelích, investování či kvalitním životním stylu, rozšiřuje svůj tým. Aktuálně hledáme posilu do redakce.

Odebírejte newsletter MontyRich a vyhrajte předplatné tištěného magazínu MontyRich!

Sekce: Lifestyle Datum: 13.02.2015 14:00
Je pravda, že úspěch není nikdy zadarmo, je potřeba tvrdě makat a dřít, aby člověk stanul na vrcholu. Magazín MontyRich vám chce tu cestu aspoň trochu usnadnit. Nebo vás alespoň inspirovat a…

Podnikáte? Chcete oslovit čtenáře MontyRich? Staňte se naším partnerem!

Sekce: Lifestyle Datum: 28.10.2014 12:00
V dnešním vysoce konkurenčním prostředí není vůbec snadné a hlavně levné oslovit své potenciální zákazníky. A nebo se jen zviditelnit, na to potřebujete velké PR oddělení a to nemluvím o finančních…
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Chcete se učit rychleji? Vyzkoušejte těchto pět jednoduchých tipů

Sekce: Rady a tipy Datum: 26.02.2017 19:30
Vstřebat a uchovat nové informace není vždy jednoduché. Dobrou zprávou je, že se v tom můžete relativně snadno zlepšit. K rychlejšímu učení mohou pomoci následujicí tipy.

Ředitel Googlu Sundar Pichai: Získávejte znalosti praxí, nikoli pouhým učením

Sekce: Rady a tipy Datum: 25.02.2017 19:00
Z dítěte vyrůstajícího v centrální Indii až k pozici CEO v druhé nejhodnotnější firmě světa. Co má k podnikání říct Sundar Pichai?

Hledáte práci? Toto je 5 nejlepších zaměstnavatelů pro rok 2017

Sekce: Byznys Datum: 24.02.2017 20:00
Jako každý rok, tak i letos vyšel z dílny Glassdoor report o nejlepších zaměstnavatelích. K žebříčku se využívá ta nejvíce vypovídající metrika – reálná spokojenost samotných zaměstnanců. Kam tedy…