Sekce: Podnikání

Job snů: Staňte se fulltime redaktorem magazínu MontyRich.cz!

Hledáme redaktora přes byznys, osobní rozvoj a lifestyle
Datum: 09. 09. 2016 18.00 / Autor: Milan Charvát
Občas se v životě člověka objeví příležitost, které se dá říkat OSUDOVÁ. A tahle mezi ně jednoznačně patří. Kde jinde si můžete povídat s úspěšnými a ještě za to dostávat zaplaceno?
My v MontyRich věříme na talent. Na talent, který může být ukrytý v každém z nás. A pokud by neexistovaly firmy, které dávají prostor talentu, moc dobře by to s naším světem nedopadlo. Takže když jsme si řekli, že posílíme naší redakci, uděláme to přesně tímto stylem. Najdeme neobjevený talent.
 
Vstupte do světa úspěšných!

Koho tedy hledáme?

Hledáme mladého člověka, plného energie, nápadů a odhodlání měnit svět! Tím, že se jedná o fulltime pozici, je podmínkou také bydliště v Praze. Požadujeme také zodpovědnost, pečlivost a reprezentativní vystupování. No a jelikož se jedná o redaktorskou pozici, je na místě také perfektní ovládání češtiny, slohově i gramaticky, a také znalost byznysového a lifestyle prostředí.

Co nabízíme?

Životní příležitost! A ta zahrnuje možnost být součástí tvorby exkluzivního magazínu, který si za dva roky fungování získal tisíce čtenářů. Takže vás čeká také prestiž a možnost ovlivňovat osudy druhých. A aby toho nebylo málo, získáte zázemí v mladém kolektivu v kancelářích u Václavského náměstí.

Jaká bude náplň práce?

Budete psát hlavně o byznysu, osobním rozvoji a životním stylu, ale určitě se dostanete také k rozhovorům s úspěšnými a na akce pořadané klubem MontyRich Ambassadors.
 
Využijte životní příležitost!
 
Napište na email milan.charvat@montyrich.cz – žádné životopisy, ty nejsou důležité. Pošlete jeden ukázkový článek (žádný odkaz apod., prostě originál vytvořený na míru pro MR) a také vaši osobní vizi toho, kam by se podle vás měl magazín MontyRich obsahově do budoucna ubírat. Články můžete posílat do 18.9., poté se uskuteční pohovory s těmi, jejichž příspěvky nás zaujaly.

 
Další články
Podnikání

Staňte se obchodníkem magazínu MontyRich!

Pojďte s námi měnit svět
Článek
Podnikání

DREAMJOB: Máme jedno volné místo redaktora MontyRich!

Pojďte s námi měnit svět
Článek
Lifestyle

Odebírejte newsletter MontyRich a vyhrajte předplatné tištěného magazínu MontyRich!

Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.