Job snů: Staňte se fulltime redaktorem magazínu MontyRich.cz!

Hledáme redaktora přes byznys, osobní rozvoj a lifestyle

Sekce: Podnikání Datum: 09.09.2016 Autor: Milan Charvát
Občas se v životě člověka objeví příležitost, které se dá říkat OSUDOVÁ. A tahle mezi ně jednoznačně patří. Kde jinde si můžete povídat s úspěšnými a ještě za to dostávat zaplaceno?
My v MontyRich věříme na talent. Na talent, který může být ukrytý v každém z nás. A pokud by neexistovaly firmy, které dávají prostor talentu, moc dobře by to s naším světem nedopadlo. Takže když jsme si řekli, že posílíme naší redakci, uděláme to přesně tímto stylem. Najdeme neobjevený talent.
 
Vstupte do světa úspěšných!

Koho tedy hledáme?

Hledáme mladého člověka, plného energie, nápadů a odhodlání měnit svět! Tím, že se jedná o fulltime pozici, je podmínkou také bydliště v Praze. Požadujeme také zodpovědnost, pečlivost a reprezentativní vystupování. No a jelikož se jedná o redaktorskou pozici, je na místě také perfektní ovládání češtiny, slohově i gramaticky, a také znalost byznysového a lifestyle prostředí.

Co nabízíme?

Životní příležitost! A ta zahrnuje možnost být součástí tvorby exkluzivního magazínu, který si za dva roky fungování získal tisíce čtenářů. Takže vás čeká také prestiž a možnost ovlivňovat osudy druhých. A aby toho nebylo málo, získáte zázemí v mladém kolektivu v kancelářích u Václavského náměstí.

Jaká bude náplň práce?

Budete psát hlavně o byznysu, osobním rozvoji a životním stylu, ale určitě se dostanete také k rozhovorům s úspěšnými a na akce pořadané klubem MontyRich Ambassadors.
 
Využijte životní příležitost!
 
Napište na email milan.charvat@montyrich.cz – žádné životopisy, ty nejsou důležité. Pošlete jeden ukázkový článek (žádný odkaz apod., prostě originál vytvořený na míru pro MR) a také vaši osobní vizi toho, kam by se podle vás měl magazín MontyRich obsahově do budoucna ubírat. Články můžete posílat do 18.9., poté se uskuteční pohovory s těmi, jejichž příspěvky nás zaujaly.

 
Lepší než káva?
MontyRich newsletter
PODOBNÉ ČLÁNKY

Odebírejte newsletter MontyRich a vyhrajte předplatné tištěného magazínu MontyRich!

Sekce: Lifestyle Datum: 13.02.2015 14:00
Je pravda, že úspěch není nikdy zadarmo, je potřeba tvrdě makat a dřít, aby člověk stanul na vrcholu. Magazín MontyRich vám chce tu cestu aspoň trochu usnadnit. Nebo vás alespoň inspirovat a…

Podnikáte? Chcete oslovit čtenáře MontyRich? Staňte se naším partnerem!

Sekce: Lifestyle Datum: 28.10.2014 12:00
V dnešním vysoce konkurenčním prostředí není vůbec snadné a hlavně levné oslovit své potenciální zákazníky. A nebo se jen zviditelnit, na to potřebujete velké PR oddělení a to nemluvím o finančních…

10 Nejčtenějších článků na MontyRich v roce 2014

Sekce: Lifestyle Datum: 31.12.2014 12:00
Rok se s rokem sešel a nastává čas, abychom i my na MontyRich začali trochu bilancovat. Rok 2014 byl pro nás svým způsobem výjimečný. Na jeho začátku jsme totiž stále byli magazínem, který hledal ke…
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Flexibilní pracovní doba, jídlo zdarma a wellness aneb na co slyší talentovaní miléniálové

Sekce: Byznys Datum: 15.01.2017 21:00
Jak dostat ty nejbystřejší mladé mozky k sobě do firmy?

Miliardář Jack Ma a 5 rad, které vám v podnikání otevřou oči

Sekce: Rady a tipy Datum: 14.01.2017 21:00
Zakladatel společnosti Alibaba má jedinečnou morálku a v byznysu si zachovává selský rozum. Co doporučuje?

K čemu je univerzita? Naučí vás vycházet s lidmi s odlišnými názory, tvrdí Tim Cook

Sekce: Osobnosti Datum: 13.01.2017 21:00
Jedním z nejdůležitějších aspektů v byznysu je udržet si svou vizi. V Applu o tom vědí své, neb si za více než 30 let existence vysloužili nálepku rebelů. Jak uvažují v jedné z nejznámějších firem…