Sekce: Podnikání

Potřebujete někam zaparkovat svou jachtu? Tato vila v kanadské divočině je přímo pro vás

Tři plně vybavená patra s výhledem na klidnou vodní hladinu vás okouzlí
Datum: 07. 12. 2015 17.00
Kromě toho, že byste svou jachtu museli parkovat až v Kanadě, je tu ještě jeden malý detail, a sice že ke koupi této skvostné vily potřebujete cca 590 milionů Kč. Neodvažuji se spočítat, kolik let by si obyčejný člověk musel na takovou nemovitost šetřit – určitě by tento úkol přecházel ještě na další a další generace. Každopádně tato vila s vyhřívanou garáží pro pět aut asi nebude tak úplně pro obyčejné lidi.
Možná si říkáte, že za takovou sumu byste si pořídili rozhodně hezčí a lépe vybavenější vilu někde v Karibiku. Možná je tato nemovitost předražená, ale nemůžete jí odepřít atraktivní lokaci. Kanadská fauna a flóra je opravdu nádherná a není nic romantičtějšího než si v okolí drsné přírody užívat zaslouženého přepychu.


Zde si budete připadat jako na hradě – masivní příkop odděluje dům od zátoky a vlastního rybníku, kde můžete v klidu lovit večeři, a v zadní části domu máte veliký bazén, který je jako stvořený pro zahradní party nebo ranní osvěžení. Pokud se zde rozhodnete trávit zimu, můžete lenošit v krytých lázních s bazénem a vířivkou.
Co je úplně největší devizou, kterou se můžete chlubit před svými přáteli, je úžasná garáž pro vaši jachtu. Až se vás bude někdo z návštěvníků ptát, kam má zaparkovat, můžete si z něj udělat legraci a zeptat se ho, jestli chce parkovat jachtu nebo auto. K této garáži je zabudován speciální výtah, takže se mluví o jediném takovém podobném systému svého druhu v Severní Americe.Dům je na tři patra a pokud vás bolí nohy, svezete se ve výtahu. Ano, dům má svůj výtah, což je skvělé například pro prarodiče či rodiče, kteří s vámi tráví rodinnou dovolenou. Návštěva a majitel se vyspí v pěti ložnicích a mohou se umýt v sedmi luxusních koupelnách.Interiér je postaven z kombinace břidlic, brazilské třešně a místo stěn je ve většině pokojů sklo. Od podlahy až ke stropu. K dispozici je mediální místnost, knihovna, kancelář a dílna, také místnosti pro zábavu – kulečník, fitness tělocvična. Kuchyň je z dílny renomovaných Redl Kitchens.Dům byl postaven v roce 2008 firmou Lepik Construction. Mnoho realitních makléřů tento dům nabízí za různé částky, ale většina z nich moc nechce slevit ze své ceny, protože se opravdu jedná o ojedinělou nemovitost, která vyčnívá mezi různými vilami v tropech. Ne každý totiž miluje horké letní počasí a dusno, někteří se radši kochají výhledem na košaté stromy, zajdou si zarybařit, na túru nebo si chtějí odpočinout mezi medvědy. Mezi který typ patříte vy?

Zdroj: www.bcbusiness.ca
Další články
Lifestyle

Chybí vám teplo a moře? Pronajměte si luxusní superjachtu Saluzi!

Nádherná jachta je k mání za 480 000 dolarů týdně
Článek
Podnikání

Luxusní vila ve Španělsku s výhledem na moře a hory bere dech!

Článek
Podnikání

Vánoce nebo letní dovolená v Aspenu? Stačí vám jen pár milionů

Aneb jak si užít relax jako z amerického filmu
Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.