Sekce: Podnikání

ZELENÉ MĚSTO 2: BYDLENÍ UPROSTŘED ZELENĚ

Datum: 22. 11. 2015 23.00 / Autor: Komerční sdělení
Výstavba úspěšného rezidenčního projektu na pomezí Jarova a Hrdlořez běží podle plánu. V prodeji jsou byty typů 1kk až 4kk.

Druhá etapa úspěšného rezidenčního projektu Zelené Město společnosti Daramis potvrzuje veškeré benefity tohoto bydlení ve velkoměstě, které nabízí nejenom vynikající občanskou vybavenost a dopravní spojení, ale i příjemné prostředí uprostřed dvou parků. Současní i budoucí majitelé bytů v tomto rezidenčním areálu naleznou ideální místo pro svůj nový domov.

Zelené Město 2 osloví jak jednotlivce, tak i rodiny s dětmi. Lokalita, v níž se bytové domy nacházejí, umožňuje bezproblémovou dopravu do centra města tramvají za 20 minut nebo autobusem, který vás za pouhých 7 minut doveze na stanici metra linky B Vysočanskou. Přímo v areálu jsou jeho obyvatelům k dispozici plně vybavená dětská hřiště, rodinám s dětmi přijdou vhod i nedaleké tři mateřské školky. Běžné nákupy obstaráte ve dvou přilehlých obchodních řetězcích, širokou nabídku zboží nabízí i obchodní centrum Galerie Harfa, ve kterém jste za několik minut.

Bydlení v areálu umožňuje i dokonalou relaxaci v přírodě, protože bytové domy jsou citlivě zasazeny do svažitého terénu mezi dvěma velkými parky. Okolní zeleň vás uklidní už jen při pohledu z okna, můžete ji ale využít i k procházkám s rodinou, posezení s knížkou nebo třeba ke stále oblíbenějšímu běhu nebo joggingu.

Pokud se chcete o projektu Zelené Město 2 dozvědět víc, podívejte se na www.zelene-mesto2.cz. Můžete si sjednat schůzku s naším makléřem a inspirovat se v nápaditě zařízeném vzorovém bytě.
Další články
Podnikání

Zelené úspory do konce listopadu

Článek
Lifestyle

Život pod vodou? Shimizu plánuje podmořské město pro 5000 lidí

Článek
Podnikání

Daramis uvádí na trh nový residenční projekt Beranka

Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.