Sekce: Podnikání

Vertu Ti - mobil pro fanoušky Ferrari

Datum: 05. 08. 2013 19.38 / Autor: Milan Charvát
Ve světě mobilních telefonů patří značka Vertu jistě k tomu nejlepšímu luxusu, který si můžete dopřát. Kousek, který nese název Vertu Ti Ferrari, vás určitě nenechá chladnými.

Tento chytrý telefon je společným dítkem Vertu a automobilky Ferrari. Není snad nutno dodávat, že obě jména už sama o sobě evokují vědomí luxusu. Smatphone s celým názvem Vertu Ti Ferrari Limited Edition na pohled vypadá opravdu skvostně. 

Design byl ovlivněn modelem Ferrari F12 Berlinetta, mobil je pokryt odlehčeným titanovým pouzdrem, kterému nechybí typický červený pruh a prvky kůže, jimiž je údajně pokryto sedadlo vozu. Celkový vzhled doplňuje zadní strana, která svým uspořádáním připomíná světla vozu.

S vnější výbavou jde ruku v ruce i vnitřní výbava. Mobil v sobě má řádku tematických aplikací, jako například hodiny "s koníčkem" nebo zprávy od této automobilky.

Jde s tímto mazlem vůbec telefonovat? Možná by to snad ani nebylo nutné. Přesto pokud jde o nějaké technické parametry, byl do přístroje zvolen operační systém Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich s procesorem Qualcomm Snapdragon Dual-core o frekvenci 1.7 GHz, velikost displeje je pak 3.7 palce.

Pěkná hračka ale také něco stojí. O to více, když je k dispozici pouze v limitované edici. Telefon si lze předobjednat, a to za cenu „nějakých“ 16 tisíc dolarů (něco přes 300 tisíc Kč) a samozřejmě je k dispozici také značkové vybavení. Informovat se lze i ve značkových prodejnách Vertu v České republice.

Další články
Podnikání

Vertu Ti Constellation - venku luxus, uvnitř průměr

Článek
Podnikání

Další „virtuál“ ,Relax Mobil, klepe na dveře. Je atraktivní?

Článek
Podnikání

Plzeňský Prazdroj láká fotbalové fanoušky

Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.