Sekce: Podnikání

Poprvé úspěch. Takže hned šestinásobné repete

Datum: 05. 07. 2013 08.35 / Autor: František Prokop
Červnové zbourání prvního mostu přes dálnici D1 u Větrného Jeníkova proběhlo i přes mírné zpoždění úspěšně. Takže už dnes v noci si tuto práci silničáři zopakují hned šestkrát.
 
Právě tolik mostů zmizí z dálnice na dvou uzavřených úsecích. Shodně po třech mostech padne mezi Loktem a Koberovicemi ve středních Čechách a mezi Lhotkou a Velkou Bíteší na Vysočině. Dálnice tak bude zcela uzavřena v prvním případě od dnešní deváté hodiny večerní do zítřejší jedenácté hodiny dopolední. Na Vysočině to bude vždy o hodinu dříve.
 
Zatímco na Vysočině bude objížďka vedená po souběžné komunikaci, ve středních Čechách si zejména kamiony notně zajedou. Od Mirošovic přes Tábor a Pelhřimov až do Humpolce.
 
Je to opravdu obrovská akce, neboť při tak velkém počtu mostů lze čekat  nastat desítky problémů, které mohou opětovné otevření dálnice zpozdit. Na druhou stranu lze ale ocenit odvahu Ředitelství silnic a dálnic a zúčastněných firem zvládnout vše najednou a vyhnout se tak několikerému úplnému uzavření této důležité komunikace. Zkušenosti z prvního mostu jistě přijdou vhod. 
Další články
Podnikání

Znovu od začátku, takže kudy na jih?

Článek
Podnikání

Iveco nestíhá, takže pracovní soboty

Článek
Podnikání

Boj s prokrastinací: To nejdůležitější udělejte hned ráno (systém MIT)

Najeďte na Most Important Tasks
Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.