Jste experti na on-line marketing? Zjistěte, kde vám mizí desetina obratu!

Sekce: Osobní rozvoj Datum: 04.05.2016
Affiliate konference, největší setkání českých a slovenských expertů věnované výhradně internetové affiliate reklamě a výkonnostnímu marketingu, se již po deváté uskuteční v Praze – ve čtvrtek 12. května 2016.

Přední odborníci z oboru se podělí s posluchači o své zkušenosti a know-how a představí nové trendy.

"Vedle přednášek předních českých affiliate specialistů zazní i témata, která s tímto oborem úzce souvisí – například UX, analytika, marketing na sociálních sítích, multichannel targeting a další. Tedy témata, která dnes řeší prakticky každý e-shop," říká Robert Studený, provozní ředitel VIVnetworks.com.

Přednášet budou například Andreas Müller a Björn Klein ze CJ.com, Peter Hajduček z Footshop.cz, Petr Andrýsek ze Socialsharks či Ondřej Bělský z Alza.cz. Hlavním cílem Affiliate konference je možnost okamžitě v praxi využít získané informace – účastníci tak hned po odchodu z přednáškového sálu mohou začít vylepšovat své internetové projekty.

"Česká republika je nejrychleji rostoucím affiliate trhem v Evropě. Jsme rádi, že se affiliate stal důležitou součástí marketingového mixu velkých e-shopů a věříme, že si cestu najde i k těm menším. Nikdo přece nechce opomíjet 10 a více procent svého obratu," uvedl na závěr Robert Studený.

Organizátorem Affiliate konference je společnost VIVnetworks.com, generálním partnerem je affiliate síť CJ.com. Program a informace o registraci na www.affiliatekonference.cz.

Lepší než káva?
MontyRich newsletter
PODOBNÉ ČLÁNKY

Zapojte se do affiliate programu MontyRich a získejte tučné provize!

Sekce: Podnikání Datum: 14.06.2016 17:00
Moderní doba umožňuje skvělé věci. Nejenže se tištěný magazín nemusí vůbec objevit v trafice a přesto se dostane ke svému čtenáři, ale navíc umožňuje všem čtenářům i nečtenářům vydělávat na jeho…

Recenze: Online marketing

Sekce: Byznys Datum: 10.10.2016 11:30
Zdlouhavé rešerše, stovky hodin strávených na YouTube a návštěvy kurzů (rádoby) expertů? V žádném případě! Nová kniha, s přímočarým názvem Online marketing, vás do tajů tohoto oboru bez okolků…

Investujete do akcií? Zjistěte, které se vám vyplatí

Sekce: Investování Datum: 15.04.2016 13:37
Chcete investovat do akcií, ale stále nevíte, jak své portfolio poskládat? Základem je diverzifikovat počáteční vklad a tím snížit případné ztráty vaší investice. Robustní portfolio je mnohem…
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejbohatší Mexičan Carlos Slim: Investovat jsem začal ve dvanácti letech

Sekce: Rady a tipy Datum: 20.02.2017 19:00
Jaké jsou rady jednoho z nejbohatších lidí planety? A proč tak rád investuje v dobách krize?

Premium Fashion Brands bude na Slovensku reprezentovat Soňa Skoncová

Sekce: Byznys Datum: 20.02.2017 14:00
Premium Fashion Brands, jeden z největších řetězců s dostupnou luxusní módou v České republice a na Slovensku, nově zastupuje Soňa Skoncová na pozici Country managera pro Slovensko.

Jak se zbavit neefektivních pracovních meetingů v pěti krocích

Sekce: Rady a tipy Datum: 19.02.2017 19:30
Znáte ten pocit, když po dvouhodinovém meetingu s kolegy nepřijdete na nic nového? Pomoci může několik relativně snadných změn.