Sekce: Lifestyle

Mytí nádobí nebo sekání trávy? Ano, takto začínali slavní miliardáři

Datum: 21. 02. 2017 14.00 / Autor: Zdravko Krstanov
Jejich dnešní realitou jsou především neomezené možnosti. Svou cestu na vrchol si však každý z těchto lidí musel vyšlapat. A že začátky nebyly snadné. Podívejte se proto, odkud odstartovaly jedny z nejvíce inspirativních byznysových osobností.

Kevin Plank

Zakladatel a CEO společnosti Under Armour začínal na trávě. Již v útlém věku si totiž vydělával jejím sekáním. Dnes jeho jmění přesahuje tři miliardy dolarů a vede sportovní společnost, která neustále nabírá na popularitě. 

Michael Bloomberg

Bývalý starosta New Yorku a majitel jedné z největších mediálních agentur Bloomberg pochází z chudé rodiny a jeho první prací bylo hlídání parkoviště. Dnes patří mezi nejvlivnější a nejvíce bohaté Američany.

Giorgio Armani

Ikonický modní návrhář, jehož kariéra měla směřovat k medicíně. Kvůli špatným studijním výsledkům se však uchýlil k armádě. Následně aranžoval výlohy módních obchodů, aby v nich postupem času i prodával. Dnes je nejbohatším módním návrhářem planety.

Warren Buffett

Nejbystřejší investor všech dob a CEO holdingové společnosti Berkshire Hathaway začínal jako novinový poslíček. Na svém kole tak po okolí rozvážel denní tisk. Dnes disponuje jměním přesahujícím 60 miliard dolarů.

Michael Dell

Jak vypadaly začátky amerického podnikatele, než vytvořil jednu z nejúspěšnějších počítačových společností své doby? Dell umýval nádobí v čínské restauraci. 


 

Je zcela irelevantní, kde jste dnes. Raději přemýšlejte o tom, kde můžete být zítra.

Další články
Podnikání

7 tajemství multimilionářů, kteří začínali od nuly

Někteří se bohatí narodí a někteří se narodí, aby byli bohatí
Článek
Podnikání

Poznámka: I takto se „hospodařilo“ na ŘSD

Článek
Podnikání

FOTOGALERIE: Zapomeňte na S-Class, budoucnost automobilů možná vypadá takto

Jsou auta zítřka na dosah?
Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.