Sekce: Lifestyle

MontyRich hledá talenty do svého týmu: Redaktory a obchodníky

Pokud právě hledáte novou životní výzvu, tohle je vaše šance
Datum: 15. 11. 2015 18.00 / Autor: Milan Charvát
Magazín MontyRich už je na trhu více než jeden rok a za tu dobu se stal oblíbeným čtením desítek tisíc ambiciózních lidí. A stejně tak jako naši čtenáři, máme velké ambice i my. Abychom z MontyRich udělali globální značku, potřebujeme do týmu energické talenty, kteří přinesou do firmy svěží vítr, velké ambice a chuť být stále lepší.

Využijte svou šanci a vystupte z davu!

Pokud jste stejně jako MontyRich ambiciózní a právě přemýšlíte, kam by se mohly ubírat vaše další kroky, mrkněte na pozici, kterou právě chceme obsadit, a třeba se stanete jedním z nás!

Redaktor/ka - podnikání a investování

Díky rozsáhlým aktivitám v podobě tištěného magazínu, webu a nově také MontyRich TV, je možnost realizace ve směru obsahu přímo obrovská. Hledáme proto posily do redakčního týmu, zkušené i nezkušené redaktory, kteří se zaměřují zejména na podnikání a investování. A pokud jste reprezentativní a z Prahy, určitě budete mít příležitost dělat také rozhovory, popřípadě přímo natáčet s úspěšnými a zajímavými osobnostmi.

Business Manager - Trainee

Nově otevřený Trainee program je ideální pro začátek vaší kariéry. Nemusíte mít několik let zkušeností, ba naopak. Trainee program je zaměřený na intenzivní rozvoj vašich obchodních schopností. Naučíte se komunikovat, telefonovat, argumentovat, vyjednávat, přesvědčovat a hlavně hrát hru jménem obchod. Navíc se v rámci programu podíváte na tvorbu samotného magazínu MontyRich, seznámíte se s celým týmem, navštívíte rozhovory s úspěšnými osobnostmi i se zúčastníte akcí pro významné klienty. Trainee program trvá tři měsíce, během kterých se naučíte a dozvíte vše podstatné. Cílem je, aby se z vás po těchto třech měsících stal plnohodnotný obchodník MontyRich, který má skvělé kontakty a nadstandardní výdělky.

 

Máte na to? Tak nám napište přímo na email milan.charvat@montyrich.cz něco málo o sobě a pokud to bude zajímavé, pozveme vás na pohovor.

 

Další články
Podnikání

Staňte se obchodníkem magazínu MontyRich!

Pojďte s námi měnit svět
Článek
Podnikání

Trainee program MontyRich: Elitním obchodníkem za jeden měsíc II.

Hledáme opět mladé ambiciózní osobnosti s chutí růst
Článek
Podnikání

Jamail Larkins vytvořil úspěšný byznys ze svého hobby

Vášeň pro létání mu předurčila šťastný život
Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.