Sekce: Investování

Peníze mohou růst na stromech. Pokud sázíte s Investree

Datum: 13. 06. 2017 13.00 / Autor: Zdravko Krstanov
Investiční konference Cashflow summit se blíží. Proč byste si ji neměli nechat ujít?

Přes zimu jsem strávil krásných 5 měsíců na různých místech po světě. Jsem fanda kryptoměn, sdílené ekonomiky a rád pracuji z coworkingů, ale nebudu se zde pouštět do hlubokých analýz bitcoinu, alternativních investic ani pronájmu přes Airbnb. Můj revír je organizace eventů a propojování lidí. Proto vás raději pozvu na investiční konferenci Cashflow summit, proudící Olomoucí již 4. rokem, kam jsem pozval skvělé odborníky, kteří tato témata odhalí na samotnou dřeň. Náplň konference si letos vybrali naši věrní účastníci.

Proč většina začne nakupovat, až když velcí hráči prodávají?

Je krásné vidět, jak lidé reagují davově až na poslední chvíli. Když se o něčem příliš mluví, začnou investovat. Naši účastníci naopak prodávají, protože díky Cashflow summitu umí být o krok napřed. Nejen bitcoin, ale i fyzické kovy, nemovitosti, startupy a nakonec i naše vstupenky vyvolaly za poslední dobu enormní zájem. Rozhodli jsme se řídit poptávkou našich účastníků a zahrnuli to, co je zajímá, do hlavního program letošního Cashflow summitu.

Co vás čeká na #CS2017?

Kromě špičkových přednášejících z oblasti kryptoměn, sdílené ekonomiky, nemovitostí, akcií a startupů máme i další pecky. Pokud čtete tento článek, tak jste stejná krevní skupina jako my. Letos pojedeme v ultimátním přátelském proudu. Žádný dresscode, žádné nudné obchodní výklady nebo pojištění. V našem Cashflow store vám na peckách od Applu odborníci píchnou se založením blockchain peněženky, dostanete programátorské a copy tipy na web, pomůžou vám s analýzou akcií, můžete dostat investici do svého startupu nebo zjistíte, jak pronajmout byt přes Airbnb.

 

Objednali jsme hezké počasí, takže networkovat budeme při jízdě v Tesle, u grilu a vodních dýmek na terase nebo na Ololodi při plavbě po řece Moravě. Tohle je akce, na kterou i Pražáci rádi dojedou. Než si tedy zajedete za své bitcoiny a výnosy na dovolenou, přijeďte načerpat myšlenky do Olomouce a my uděláme maximum, ať si odnesete pár tipů, kde zhodnotit peníze, a pár kontaktů, se kterými třeba upečete nějaký ten byznys nebo postavíte skvělý tým. Hledáte novou investici? Naše vstupenka je to pravé ořechové. A pozor, doslova mizí před očima.

Těším se na Vás 17. června.

Organizátor Cashflow summitu Tomáš Zdražil

Další články
Podnikání

Staříci mohou svištět stošedesátkou

Článek
Podnikání

Valašské frgály se už mohou vyrábět jen na Valašsku

Článek
Podnikání

Socialbakers: Růst pokračuje, zisky v nedohlednu

Článek

Chcete kvalitní informace ze světa byznysu?

Přidejte se k 7 tisícům investorů, podnikatelů či
obchodniků a začněte odebírat náš newsletter.