Fotogalerie: Jak to vypadá ve firmách, kde je radost pracovat?

Pracovní nasazení zaměstnanců formuje okolí

Sekce: Byznys Datum: 19.09.2016 Autor: Zdravko Krstanov
Pokud jste z vaší práce zvyklí na vrzající dveře, tlusté zdi a nefunkční klimatizaci, můžete se podívat, že to jde i jinak. Firma 21. století má být místo, kam se těšíte a rádi vracíte. Tyto úspěšné společnosti o tom ví své, a tak je design a komfort jejich pracovišť jednou z hlavních priorit.
Ve druhém díle našeho seriálu o nejlepších kancelářích světa pokračujeme několika firmami, které investovaly značné prostředky do prostředí, odkdud tvoří. Společnosti jako tyto nastavují zcela nový standard a se svými posilovnami, herními místnostmi nebo fotbalovými hřišti jsou inspirací desítkám dalším. Obrovské otevřené prostory připomínající malá městečka jsou snem každého, kdo byl někdy alespoň jednou zaměstnán. O to více absurdněji působí tato místa u nás, kde se ještě stále najdou firmy operující v budovách a interiérech z minulého režimu. Podívejte se proto níže, jak to vypadá na opačné straně spektra.
Lepší než káva?
MontyRich newsletter
PODOBNÉ ČLÁNKY

FOTOGALERIE: Zapomeňte na S-Class, budoucnost automobilů možná vypadá takto

Sekce: Auta Datum: 14.10.2016 18:30
Koncepty nejsou pouhou zajímavostí, ale velmi důležitým prvkem pro celý automobilový průmysl. Posunují technické, designové i enviromentální hranice odvětví. Podívejte se na ty, které nás zaujaly…

FOTOGALERIE: 10 nejlepších barů na světě podle expertů

Sekce: Sladký život Datum: 07.01.2017 20:00
Z doutníku vychází hustý tým, který dokonale skryl obrysy v rohu hrajícího pianisty. Těžknou vám víčka a rukou již nepříliš pevně objímáte poloprázdnou sklenici od whisky.

4 nejčastější chyby, které jsou v začínajících firmách ignorovány

Sekce: Podnikání Datum: 28.05.2015 20:00
Se začínajícími podnikateli je to podobné jako s dětmi. Najednou chtějí se vším poradit. My vám poradíme, jak neudělat chybu již v začátku.
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Čeká nás konec globální ekonomiky? Čeho se obávají elity z Davosu?

Sekce: Byznys Datum: 23.01.2017 18:00
Setkání Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu na sebe vždy upoutají ohromnou pozornost médií, ekonomů, světové veřejnost, rozličná protestní hnutí vystupující proti globalizaci nevyjímaje.

4 jednoduché triky, jak se z toho nezbláznit (zůstat v práci pozitivní)

Sekce: Rady a tipy Datum: 22.01.2017 19:30
I když vás vaše práce baví, krizovým situacím se pravděpodobně nevyhnete. Díky těmto tipům budete takové chvíle zvládat lépe.

Ztratil milion dolarů během 24 hodin. Vzpamatoval se a založil miliardový a zdravý byznys

Sekce: Osobnosti Datum: 21.01.2017 20:00
Daniel Lubetzky je důkazem, že odhodlání je klíčovým předpokladem podnikání.