Potřebujete někam zaparkovat svou jachtu? Tato vila v kanadské divočině je přímo pro vás

Tři plně vybavená patra s výhledem na klidnou vodní hladinu vás okouzlí

Sekce: Bydlení Datum: 07.12.2015 Autor: Pie Rette
Kromě toho, že byste svou jachtu museli parkovat až v Kanadě, je tu ještě jeden malý detail, a sice že ke koupi této skvostné vily potřebujete cca 590 milionů Kč. Neodvažuji se spočítat, kolik let by si obyčejný člověk musel na takovou nemovitost šetřit – určitě by tento úkol přecházel ještě na další a další generace. Každopádně tato vila s vyhřívanou garáží pro pět aut asi nebude tak úplně pro obyčejné lidi.
Možná si říkáte, že za takovou sumu byste si pořídili rozhodně hezčí a lépe vybavenější vilu někde v Karibiku. Možná je tato nemovitost předražená, ale nemůžete jí odepřít atraktivní lokaci. Kanadská fauna a flóra je opravdu nádherná a není nic romantičtějšího než si v okolí drsné přírody užívat zaslouženého přepychu.


Zde si budete připadat jako na hradě – masivní příkop odděluje dům od zátoky a vlastního rybníku, kde můžete v klidu lovit večeři, a v zadní části domu máte veliký bazén, který je jako stvořený pro zahradní party nebo ranní osvěžení. Pokud se zde rozhodnete trávit zimu, můžete lenošit v krytých lázních s bazénem a vířivkou.
Co je úplně největší devizou, kterou se můžete chlubit před svými přáteli, je úžasná garáž pro vaši jachtu. Až se vás bude někdo z návštěvníků ptát, kam má zaparkovat, můžete si z něj udělat legraci a zeptat se ho, jestli chce parkovat jachtu nebo auto. K této garáži je zabudován speciální výtah, takže se mluví o jediném takovém podobném systému svého druhu v Severní Americe.Dům je na tři patra a pokud vás bolí nohy, svezete se ve výtahu. Ano, dům má svůj výtah, což je skvělé například pro prarodiče či rodiče, kteří s vámi tráví rodinnou dovolenou. Návštěva a majitel se vyspí v pěti ložnicích a mohou se umýt v sedmi luxusních koupelnách.Interiér je postaven z kombinace břidlic, brazilské třešně a místo stěn je ve většině pokojů sklo. Od podlahy až ke stropu. K dispozici je mediální místnost, knihovna, kancelář a dílna, také místnosti pro zábavu – kulečník, fitness tělocvična. Kuchyň je z dílny renomovaných Redl Kitchens.Dům byl postaven v roce 2008 firmou Lepik Construction. Mnoho realitních makléřů tento dům nabízí za různé částky, ale většina z nich moc nechce slevit ze své ceny, protože se opravdu jedná o ojedinělou nemovitost, která vyčnívá mezi různými vilami v tropech. Ne každý totiž miluje horké letní počasí a dusno, někteří se radši kochají výhledem na košaté stromy, zajdou si zarybařit, na túru nebo si chtějí odpočinout mezi medvědy. Mezi který typ patříte vy?

Zdroj: www.bcbusiness.ca
Lepší než káva?
MontyRich newsletter
PODOBNÉ ČLÁNKY

Chybí vám teplo a moře? Pronajměte si luxusní superjachtu Saluzi!

Sekce: Lifestyle Datum: 21.11.2015 10:00
Přemýšlíte, kam tuto zimu utečete za teplem? Pokud máte zbytečných 12 milionů Kč a chcete si užít týden na jedné z nejluxusnějších jachet postavených v Austrálii, vyberte si motorovou superjachtu…

Luxusní vila ve Španělsku s výhledem na moře a hory bere dech!

Sekce: Bydlení Datum: 28.10.2014 12:00
Španělsko je nádherná země a nabízí spoustu zajímavých příležitostí k exkluzivnímu bydlení. Konkrétně v Las Brisas (v obci Port Andratx, Mallorca) se nachází hned 15 luxusních vil, takže pokud se na…

Vánoce nebo letní dovolená v Aspenu? Stačí vám jen pár milionů

Sekce: Bydlení Datum: 28.11.2015 15:00
Pamatujete si scény z filmu „Blbý a blbější“, kde se objevily záběry z malebného srubu v Aspenu s výhledem na hory a sjezdovky? Tak přesně takový je nyní v nabídce k pronájmu v jedné z nejkrásnějších…
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Chcete se učit rychleji? Vyzkoušejte těchto pět jednoduchých tipů

Sekce: Rady a tipy Datum: 26.02.2017 19:30
Vstřebat a uchovat nové informace není vždy jednoduché. Dobrou zprávou je, že se v tom můžete relativně snadno zlepšit. K rychlejšímu učení mohou pomoci následujicí tipy.

Ředitel Googlu Sundar Pichai: Získávejte znalosti praxí, nikoli pouhým učením

Sekce: Rady a tipy Datum: 25.02.2017 19:00
Z dítěte vyrůstajícího v centrální Indii až k pozici CEO v druhé nejhodnotnější firmě světa. Co má k podnikání říct Sundar Pichai?

Hledáte práci? Toto je 5 nejlepších zaměstnavatelů pro rok 2017

Sekce: Byznys Datum: 24.02.2017 20:00
Jako každý rok, tak i letos vyšel z dílny Glassdoor report o nejlepších zaměstnavatelích. K žebříčku se využívá ta nejvíce vypovídající metrika – reálná spokojenost samotných zaměstnanců. Kam tedy…