ZELENÉ MĚSTO 2: BYDLENÍ UPROSTŘED ZELENĚ

Sekce: Bydlení Datum: 22.11.2015 Autor: Komerční sdělení
Výstavba úspěšného rezidenčního projektu na pomezí Jarova a Hrdlořez běží podle plánu. V prodeji jsou byty typů 1kk až 4kk.

Druhá etapa úspěšného rezidenčního projektu Zelené Město společnosti Daramis potvrzuje veškeré benefity tohoto bydlení ve velkoměstě, které nabízí nejenom vynikající občanskou vybavenost a dopravní spojení, ale i příjemné prostředí uprostřed dvou parků. Současní i budoucí majitelé bytů v tomto rezidenčním areálu naleznou ideální místo pro svůj nový domov.

Zelené Město 2 osloví jak jednotlivce, tak i rodiny s dětmi. Lokalita, v níž se bytové domy nacházejí, umožňuje bezproblémovou dopravu do centra města tramvají za 20 minut nebo autobusem, který vás za pouhých 7 minut doveze na stanici metra linky B Vysočanskou. Přímo v areálu jsou jeho obyvatelům k dispozici plně vybavená dětská hřiště, rodinám s dětmi přijdou vhod i nedaleké tři mateřské školky. Běžné nákupy obstaráte ve dvou přilehlých obchodních řetězcích, širokou nabídku zboží nabízí i obchodní centrum Galerie Harfa, ve kterém jste za několik minut.

Bydlení v areálu umožňuje i dokonalou relaxaci v přírodě, protože bytové domy jsou citlivě zasazeny do svažitého terénu mezi dvěma velkými parky. Okolní zeleň vás uklidní už jen při pohledu z okna, můžete ji ale využít i k procházkám s rodinou, posezení s knížkou nebo třeba ke stále oblíbenějšímu běhu nebo joggingu.

Pokud se chcete o projektu Zelené Město 2 dozvědět víc, podívejte se na www.zelene-mesto2.cz. Můžete si sjednat schůzku s naším makléřem a inspirovat se v nápaditě zařízeném vzorovém bytě.
Lepší než káva?
MontyRich newsletter
PODOBNÉ ČLÁNKY

Zelené úspory do konce listopadu

Sekce: Byznys Datum: 03.11.2013 14:00
V srpnu letošního roku byl vyhlášen program Nová zelená úsporám, který je inspirován úspěšným programem Zelená úsporám. I přesto, že vláda ČR dne 23.10.2013 odložila dokumentaci programu Nová zelená…

Život pod vodou? Shimizu plánuje podmořské město pro 5000 lidí

Sekce: Lifestyle Datum: 18.03.2015 17:00
Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo žít pod vodou? A nemyslím teď, že byste se přeměnili v nějakého podmořského živočicha, ale že byste v ní žili ve své současné podobě, tedy jako lidé.…

Daramis uvádí na trh nový residenční projekt Beranka

Sekce: Bydlení Datum: 14.01.2016 12:00
Na východním okraji Prahy 9 v Horních Počernicích vznikne nové bydlení pro desítky rodin. Společnost Daramis zde plánuje postavit 87 rodinných domů v dispozicích od 4+kk do 5+kk s vlastní zahradou,…
NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Chcete se učit rychleji? Vyzkoušejte těchto pět jednoduchých tipů

Sekce: Rady a tipy Datum: 26.02.2017 19:30
Vstřebat a uchovat nové informace není vždy jednoduché. Dobrou zprávou je, že se v tom můžete relativně snadno zlepšit. K rychlejšímu učení mohou pomoci následujicí tipy.

Ředitel Googlu Sundar Pichai: Získávejte znalosti praxí, nikoli pouhým učením

Sekce: Rady a tipy Datum: 25.02.2017 19:00
Z dítěte vyrůstajícího v centrální Indii až k pozici CEO v druhé nejhodnotnější firmě světa. Co má k podnikání říct Sundar Pichai?

Hledáte práci? Toto je 5 nejlepších zaměstnavatelů pro rok 2017

Sekce: Byznys Datum: 24.02.2017 20:00
Jako každý rok, tak i letos vyšel z dílny Glassdoor report o nejlepších zaměstnavatelích. K žebříčku se využívá ta nejvíce vypovídající metrika – reálná spokojenost samotných zaměstnanců. Kam tedy…